Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(06-07-2017 22:16)bialekmleko napisał(a): [ -> ]Na moją skromną wiedzę to z gazem obstawiał bym EGR do przeczyszczenia.
Co do zanikającego fis to masz tak samo jak ja i już się do tego przyzwyczaiłem. W pracy też mamy problem z wyświetlaczami i urządzenia są zostawiane na kilka godzin, jak wyświetlacz przestaje świecić wymieniamy na nowy.

Witam to chyba nie EGR bo odpiąłem podciśnienie i zaślepiłem wężyk i dalej nie ma żadnej różnicy masakra z tym tdi
Dziagnostyka rzetelna by się przydała. Może być wiele elementów np. przepływomierz
Koledzy,
krótko: czy skutkiem przetartej wiązki tylnej klapy może być stałe świecenie kontrolki świateł przeciwmgielnych tylnych, nawet wtedy gdy nie są włączone?
Bo tak "na chłopski rozum" to spodziewałbym się błędu odwrotnego: brak świecenia, mimo że włączone.
Tak bedzie swiecic jak bedzie zwierac do plusa
Chce zamowic tuleje wahacza przedniego i tu pytanie * Śruba tulei P1051: jaka M12 cz M14
Sharan Lift 2002r
1.9 Tdi AUY
Z Góry dzieki za odpowiedz ;]
Szybkie pytanie, może ktoś mi podać oznaczenie literowe skrzyń, które pasują do 1,9 tdi 110ps 99r? Na swojej nie mogę odczytać a czas rozejrzeć się za drugą bo 2 zgrzyta,oczywiście manual.
dbw dbu dbv djy dtr efl
Sporo tego, rozumiem że przełożenie na głównej mają to samo?
Tego to nie wiem. Tak pokazuje etka. Nawet podzialu silnikowego tam nie widzialem. Wygoogluj sobie te oznaczenia jak ktos czy sorzedawal czy wymienial to z jakim to bylo silnikiem. Generalnie byle to bylo z tdi.
No właśnie niektóre oznaczenia występują w 2.0 benz a nawet vr6
Przekierowanie