Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie dzieki za sugestie..

dziś rejestrowałem swojego szarika...

udao sie zarejestrowac na 2 tony...

poszlem do urzedu najpierw i zapytalem sie czy da rade tak. a ze belgisjki dowod mialem hmm prawie pusty to stwierdzili ze oni wpisza to co diagnsta wskaze Smile poprawka przegladu i mam tak jak chcialem Smile
Niby trsgedii nie ma ale troszke sporawa roznica. Usprawiedliwieniem jest to ze altek nieduzy. Na 220 amperowym mam roznice nawet nie 0.2V przy wkaczeniu wszystkiego co sie da.
(12-10-2016 11:02)xspeed99 napisał(a): [ -> ]Panowie dzieki za sugestie..

dziś rejestrowałem swojego szarika...

udao sie zarejestrowac na 2 tony...

poszlem do urzedu najpierw i zapytalem sie czy da rade tak. a ze belgisjki dowod mialem hmm prawie pusty to stwierdzili ze oni wpisza to co diagnsta wskaze Smile poprawka przegladu i mam tak jak chcialem Smile
No i super że się udało.Cool Niech bezawaryjnie służy jak najdłużej.Wink
(12-10-2016 00:23)rodzynek napisał(a): [ -> ]Po wyłączeniu świateł powinieneś mieć na poziomie 14,4V. Regulator napięcia do wymiany. Nawet bez żadnego dodatkowego sprawdzania czegokolwiek.

Tylko ze regulator nie kosztuje mala flaszke tylko ceny zaczynaja sie jak dobrze pamiętam od 150zl.
Jesli do altka boscha to kosztuje grosze a jesli valeo to ori blisko 200 zl.
Wybucha gaz - nowy komputer,parownik. Rozsadza filtr i dolot powietrza - choć zamontowałem klapkę wybuchową - siła jest ogromna. Mieszanka gazu ok, spalanie ok. na benzynie jazda ok.
Do sprawdzenia świece,przewody i cewka.
Witam.

mam pytanie dotyczace lampy xenon poniewaz musze wymienic starter(zapłonnik). Czy do jego wymiany trzeba rozklejac lampe?
jeżeli to ta czarna skrzyneczka u dołu lampy gdzie dochodzą przewody z przetwornicy i wychodzi kabel do zarnika to tak trzeba, lub jest inny patent odcięcie z zewnątrz np. miniszlifierką, lub jeszcze inny patent, zostawienie calego g. w lampie i ominięcie startera i przetwornicy nową instalacją z nową uniwersalną przetwornica. przerabialem to proste i dziala do dziś. gdzieś na forum wrzucilem manual jak to zrobić. koszt na stronę ok 70 zł.
Jest to dokladnie to o czym piszesz. Wszystko poskladane tak aby zycie utrudnic, no ale wymienic trzeba. Dzieki za podpowiedz.
Przekierowanie