Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinna być zamontowana dodatkowa pompa wody ?
Chodzi mi o kierunek . Skierowana strumieniem do silnika czy do w kierunku chłodniczek ?
Jak można sprawdzić mechanizm podnoszenia szyby pasażera przód? Brak reakcji zarówno przełącznika na drzwiach pasażera jak i na drzwiach kierowcy. Kabelki w przelotce wyglądają na całe
Tak na szybko, to jeśli masz domykanie/otwieranie szyb po przekręceniu i przytrzymaniu kluczyka - to właśnie tak.
(20-08-2018 19:20)maajaaost napisał(a): [ -> ]Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinna być zamontowana dodatkowa pompa wody ?
Chodzi mi o kierunek . Skierowana strumieniem do silnika czy do w kierunku chłodniczek ?
Jesli pytasz i elektryczną pompkę płynu na podszybiu, to kierunek z silnika do nagrzewnic, a jesli chodzi ci o dadatkową pompkę przy piecu tą pod autem, to kierunek przepływu płynu jest taki: z silnika do tylnej nagrzewnicy i na powrocie płyn jest podgrzewany przez piec i idzie do silnika, to chyba juz wiesz jak tą dołożyć.
Jak nie wiesz to dzwoń, pomogę.
(23-08-2018 23:00)Stefano napisał(a): [ -> ]
(20-08-2018 19:20)maajaaost napisał(a): [ -> ]Czy ktoś może mi powiedzieć jak powinna być zamontowana dodatkowa pompa wody ?
Chodzi mi o kierunek . Skierowana strumieniem do silnika czy do w kierunku chłodniczek ?
Jesli pytasz i elektryczną pompkę płynu na podszybiu, to kierunek z silnika do nagrzewnic, a jesli chodzi ci o dadatkową pompkę przy piecu tą pod autem, to kierunek przepływu płynu jest taki: z silnika do tylnej nagrzewnicy i na powrocie płyn jest podgrzewany przez piec i idzie do silnika, to chyba juz wiesz jak tą dołożyć.
Jak nie wiesz to dzwoń, pomogę.
To widzę ,że u mnie więcej rzeczy brakuje. U mnie wiem ,że jest pompa wodna w silniku i dodatkowa na podszybiu jakiej wcale nie było.
Wiem ,że przez zmianę kierunku to poprawiło się ciepło w aucie - szybciej rozchodzi się.
O pompie pod silnikiem nic nawet nie wiem jak wygląda.
Nie wiem czy AAA ma takowa pompkę na wyposażeniu. Bo i po co.
Witam! Potrzebuję znaleźć nr. wtyczki wyłącznika termicznego wentylatora:• FAE38170
• 1 850 650
• VETS2630
• FE10114
• HP103 139
• 1009590001
zdjęcie w zał.
podobno stosowany dość powszechnie grupie VW.
Witam.

1H0973203

Pozdrawiam
Witam! Na tolus24 zawsze można liczyć. Dzięki. Pozdrawiam
Witam.
Jak ściągnąć gałkę zmiany biegów z lewarka? Chce zmienić bo stara gala się przedziera.
Przekierowanie