Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
mam problem z czujnikami od zamknięcia drzwi. Jak je wymontować w celu ew. wymiany ? Bo przy drzwiach kierowcy raz działa, raz nie.
Wyłącznik drzwi jest wciskany na "rozporowe" zatrzaski... Zdejmij nakładkę gumową i postaraj się z lewej i prawej strony podważyć go np. cienkim śrubokrętem, może uda Ci się go wyjąć... mnie się nie udało, gdyż był ten plastik b.sztywny. W efekcie wyciągnąłem go cęgami. Oczywiście wyłącznik zniszczyłem... Nowy kosztuje 13 złotych...
e to za 13zł to sie nie martwie że zniszcze Tongue Myślałem że to droższe jest Big Grin
Wczoraj tyle płaciłem w InterCarsie........ Edpol miał tę samą cenę...
czy ktoś orientuje się może co to za czujnik na fotce jest?? zaznaczony na czerwono. silnik 1.9 auy. fotka od przodu z dołu.
(05-03-2016 17:16)pablooo4 napisał(a): [ -> ]czy ktoś orientuje się może co to za czujnik na fotce jest?? zaznaczony na czerwono. silnik 1.9 auy. fotka od przodu z dołu.

jest to czujnik położenia wału, a co coś się z nim dzieje?
(05-03-2016 19:36)marcyb3 napisał(a): [ -> ]
(05-03-2016 17:16)pablooo4 napisał(a): [ -> ]czy ktoś orientuje się może co to za czujnik na fotce jest?? zaznaczony na czerwono. silnik 1.9 auy. fotka od przodu z dołu.

jest to czujnik położenia wału, a co coś się z nim dzieje?

nie nie. zastanawiałem się tylko przy okazji oceny zawieszenia przedniego.

chciałem zlokalizować czujnik prędkości skrzyni tylko mam automacie i nie bardzo wiem gdzie może być. może się orientujesz??
Witam
Czy po odłączeniu wężyka idącego z zaworu n18 do egr w silniku afn, egr zostaje w pozycji zamkniętej czy otwartej?
Jesli nie stoi dęba to powinien byc w pozycji zamknietej.
Czy jest opcja dokupienia szkła / klosza lampy tylnej do alhambry po lifcie ? Czy w grę tylko wchodzi zakup całej lampy..
Przekierowanie