Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Podobno odchody tygrysa odstraszają wszystko.

Niedawno słuchałem w radiu audycji, jak to ludzie prawie szturmują ogrody zoologiczne za tym rarytasem i odchodzą z kwitkiem z powodu przepisów sanit-epidem.
no tak, ale takie za przeproszeniem g...wno z czasem traci na wartości jak dłużej poleży Big Grin
Podpowie ktoś jakie oznaczenie powinien mieć przekaźnik klimatyzacji sharan 97 AFN.
Ma być wpięty w 1 gniazdo?
Jeśli ktoś ma sharana mk1 z manualną klimą byłbym wdzięczny za fotkę skrzynki bezpieczników Smile
[Obrazek: min_d489a3a06e4722dfd47a1224935560.jpg]

[Obrazek: min_b88967eb20f4a2d5d8b7c9de10557cc.jpg]
Scrappy masz może na sprzedaż taki?
Przecie to typowy przekaznik za 15 zł w zamienniku
Parametry będą ok przy takim zwykłym?
W zamienniku usłyszałem cenę coś ponad 200zł, ale nie szukałem innych możliwych rozwiązań bo kupiłem używkę na allegro za 20zł. Mój jest zepsuty, więc Ci nie sprzedam Smile
W środku tak wygląda [Obrazek: min_78274bd37fa874add5bf6958fe4db0f.jpg]
Cos tam ma widze w srodku ale to chyba nie jest przekaznik bistabilny co nie?? no chyba ze sie myle ale wydaje mi sie ze wlacznik od klimy na pulpicie ma dwa stany co nie?? Czyli wystaje to off a wcisneity to "on" co nie??
Tak, tylko załącza. Jednak nie wiedziałem jakie zadanie ma ta płytka, więc włożyłem oryginał, choć nie twierdzę że zwykły nie zadziała.
Przekierowanie