Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
ręczny jest ok
no to może płynu mało...
Siemka

Męczy mnie pytanie, w Szariku po 2000r czyli nowsza buda, pas bezpieczeństwa z tyłu środkowy jest montowany w dachu . Czy do starszej budy da się to zamontować??Nie ukrywam że pas biodrowy to średnio bezpieczne a pasy trzypunktowe to większe bezpieczenstwo

tam jest jakieś wzmocnienie jak się domyślam tylko czy w starszej budzie też to wystepuje?? ma ktoś jakieś fotki??
nawet w nowszej budzie- w poliftach tych wczesniejszych teog nie bylo czyli byl tez taki zwykly pas biodrowy. Pewnie mocowania nie bedzie jak znam zycie,
U mnie poziom płynów i oleju jest sprawdzany systematycznie więc odpada
Kolejne pytanie niewarte nowego watku chyba: sharan 2004, nie ma w schowku centralnym wylacznika poduszki powietrznej, czy da sie cos takiego zamontowac? niedlugo pojawi sie dzieciak i z tylu go nie bede wsadzal bo nie bedzie ani wiadomo co sie z nim dzieje ani dostepu, a z przodu operowanie poduszka tylko przez kompa i VAGa jest malo wygodne np dla zony. w Audi czytalem ze jakos to przekladaja a ktos sie orientuje jak jest w sharanie? dzwonilem do paru serwisow i nie maja pojecia, a za zmiane w kompie 240zlSmile
ja worze swoją córcie cały czas z tyłu nie miałem nigdy problemu, na początku zona siedziała z tyłu a teraz sama córeczka siedzi a my z żoną z przodu i nie ma najmniejszego problemu żeby podać coś dziecku do picia czy jedzenia
Pytanie banalne: dokąd prowadzi odpływ, umieszczony poniżej wlewu paliwa?

[Obrazek: 29d2766d1acc.jpg]
w dół. nie ma tam jakiegos skomplikowanego odplywu itp.
(28-03-2014 21:00)wesol napisał(a): [ -> ]w dół. nie ma tam jakiegos skomplikowanego odplywu itp.

No widzę, że nie w górę... Big Grin

Znaczy się - na ulicę to leci? No ale to po błotniku sobie cieknie od wewnątrz, czy jednak jakaś rurka tam jest?
Przekierowanie