Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wyszło
jak się wyjmie zegarek w podsufitówce ta na śrubie są 2 masy , jedna od szyby , druga od oświetlenia i zegarka
(22-02-2020 18:37)kalamb napisał(a): [ -> ]Wyszło

Dzięki dostałem, w poniedziałek działam.
(22-02-2020 19:29)Mazur1908 napisał(a): [ -> ]jak się wyjmie zegarek w podsufitówce ta na śrubie są 2 masy , jedna od szyby , druga od oświetlenia i zegarka

Dzięki sprawdzę
Mógłbyś przy okazji niejako zająć się innymi punktami masowymi a jest ich sporo, na pewno nie zaszkodzi a może pomoc w funkcjonowaniu auta. Ja to robię co drugi rok przed zimą, mogę Ci opisać dokładnie gdzie są. Wyczyścić oczka i podstawy odrobina smaru grafitowego i bangla.
(22-02-2020 22:43)kalamb napisał(a): [ -> ]Mógłbyś przy okazji niejako zająć się innymi punktami masowymi a jest ich sporo, na pewno nie zaszkodzi a może pomoc w funkcjonowaniu auta. Ja to robię co drugi rok przed zimą, mogę Ci opisać dokładnie gdzie są. Wyczyścić oczka i podstawy odrobina smaru grafitowego i bangla.

Pewnie, u mnie sporo do zrobienia... Dawaj na pw
kalamb mógłbyś wrzucić na forum te wszystkie punkty masowe co ogarniasz , myśle że dużo ludzi by mogło z tego skorzystać
Wszystko jest tutaj http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...#pid122657
Czytajcie Koledzy forum bo wychodzi na to, ze nam się chce pisać za to Wam nie chce się czytać wiec ogólnie szkoda sensu ;-)
(24-02-2020 22:22)kalamb napisał(a): [ -> ]Wszystko jest tutaj http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...#pid122657
Czytajcie Koledzy forum bo wychodzi na to, ze nam się chce pisać za to Wam nie chce się czytać wiec ogólnie szkoda sensu ;-)

Szukajka trochę niedokładna lub nam nie wychodziSmile

Witajcie. Szukam rury powietrza dolot turbo. problem w tym, że juz raz ją zmieniłem i nie do końca pasuje mocowanie o góry, podobno różnią się właśnie tym mocowaniem. mój pacjent to 1.9 AUY 2001 r. zdjęcie poglądowe w załączniku, mam na oku jedną tylko że końcówka z literką 7M3129654G a wg carprog-etka jest to 7M3129654R
Generalnie są takie same czy to 115 km czy 130 czy 150. Niektóre na chyba Skandynawię miały podgrzewacz odmy ale to nieistotne.
(25-02-2020 15:34)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Szukajka trochę niedokładna lub nam nie wychodziSmile

No zapomniałeś dodać, ze większość ma niemieckie klawiatury i nie da się dokładnie wpisać ;-) a jak nie chce wyjść to nic na siłę, zostawić w spokoju kiedyś samo wyjdzie ;-) jak zgłodnieje ;-)
Przekierowanie