Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(28-01-2021 22:22)warga23 napisał(a): [ -> ]Chodzi mi o to żeby pompkę spryskiwaczy lamp podpiąć pod spryskiwacze szyby przód. Normalnie jest tak że jedna pompka obsługuje spryskiwacze przód i tył a ja chcę zrobić żeby na szybę przednią płyn leciał z pompki od spryskiwaczy lamp . Czy jest to wykonalne pod względem elektryki
Zbiornik z dwiema pompkami mam.
Sorry,ale większość z nas robi tak aby było jak najbardziej zbliżone do orginału a nawet poprawiają niedociągnięcia fabryczne. Czemu akurat Ty chcesz robić całkowicie na odwrót_ tz. pompke od lefrektorów na szybę a od szyb na lampy??
Pompa od spryskiwaczy reflektorów daje dość duże ciśnienie i jak podepniesz to pod szyby, to pewnie rozsadzi wężyki lub powyrywa spryskiwacze.
Czy nie może tak być jak fabryka zrobiła, rób jak chcesz, tylko po co te kombinacje???

Ale, tak na luzie jak nie masz co robić i wymyślać, to możesz chodzić do tyłu. kto ci zabroni....
Proszę o podpowiedź jakie fabryczne radio mogę włożyć do 7N? Ma mieć nawigację i BT.
Będzie to jakiś RNS? Który to model?
Polecam rns 315.
Przejrzałem allegro i widzę RNS 315 z czerwonym podświetleniem. Jak ustalić które będzie mieć białe podświetlenie?
Teoretycznie RNS315 Amundsen o numerze 3T0035192 miało białe podświetlenie. Miało tez dodatkowe literki na końcu J, F, N. Były wersje z BT i bez. Aczkolwiek głowy na pieńku nie położę ;-)
Numer dla Seata 7N5035192 dla VW na razie nie mogę określić.
Dziękuję za podpowiedź. Będę szukał.
Od kumpla z forum Skody dowiedziałem się, że jesli na naklejce z boku adres MAC ma jakieś cyferki to jest BT. Jak same zera to nie ma BT.
Witajcie. Da się jakoś w Sharanie zmienić długość działania podświetlenia w kabinie po otwarciu drzwi. Nie zdążę zapakować dzieciaków i nastaje ciemność. Z góry dziękuję za odpowiedź.
Da się ale potrzebny jest specjalny program pracujący pod DOSem do edycji epromu modułu centralnej elektryki i specjalny kabel KKL ze złączem portu szeregowego COM. Prościej będzie przełączyć na tą chwilę lamki sufitowe na działanie ciągłe.
@Kalamb, sprawdzałeś to pod vds pro? Z chęcią bym to zmienił. Gdzie to można zmienić? Kiedys tłumaczyłem z sgaf opisy co można zrobić ale o lampkach w sumie pierwszy raz słyszę.
Przekierowanie