Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(13-03-2017 20:02)tolus24 napisał(a): [ -> ]Witam.

Po pierwsze, pytasz o przepływomierz, a na zdjęciu zamieszczasz sam wkład z niego wykręcony, który w oryginale nie występuje jako część zamienna tylko jako całość.
Po drugie to "coś" na zdjęciu to tandetna podróbka, która nawet nie leżała koło boscha, ktoś po prostu już zmieniał wkład i kupił najtańsze co dostał, od taka polska tradycja.
Po trzecie ten numer to prawdopodobnie F 00C 2G2 027, który już obecnie nie występuje i chyba nawet nie był od tego silnika, z tego co wiem to bosch już w ogóle nie robi samych wkładów do tego przepływomierza.
Po czwarte:
nr oryginalnego przepływomierza to: 038906461C, jeśli chodzi o sam wkład to z markowych obecnie tylko pierburg 7.22684.18.0

Pozdrawiam
dzieki za numer pozdrawiam
038906461C to przeplywka boscha i generalnie tylko bosch robil do AUY. Ja bym nie zakladal pierburga w jego miejsce. Zreszta uzywki nie sa jakies piekielnie drogie.
Siemano, mam Ogromna Sprawe lub prośbe mam dwa numery vin sharana i potrzebuje konkretnie rozkodowac znacie jakis darmowy program lub moze ma ktos dostęp do takowego dekodera próbowałem ogarnac etke ale na win7 64 bit nie działa :/
Na tej stronie znajdziesz dekoder VIN Tutaj

Za jego pomocą rozkodujesz VIN auta.Wink I jego wyposażenie.

Historii pojazdu po tym nie sprawdzisz.Wink
(15-03-2017 00:35)Sianko napisał(a): [ -> ]Siemano, mam Ogromna Sprawe lub prośbe mam dwa numery vin sharana i potrzebuje konkretnie rozkodowac znacie jakis darmowy program lub moze ma ktos dostęp do takowego dekodera próbowałem ogarnac etke ale na win7 64 bit nie działa :/

Jak ETKA nie działa, jak działa.
System mam taki jak podałeś.
Ja mam pytanko nie umie znaleść tematu a chodzi mi oto ze mam alhambra 2.0 1999r chce podpiąć laweta i na lawecie przywieźć Sharana boję się tylko ze silnik 2.0 niepodola takiemu obciążeniu
Silnik 2.0 ADY da radę. Miałem taki z 95 roku i jeszcze większe gabaryty ciągałem.
Wink
Tyle ze sga z ady nie bedzie mial na lawete 2000 kg.
2 tony mają tylko galaxy 2.3 nie wszystkie i vr6 do 2000 roku noi diesle a ciągnąć będzie ale komfortu brak bo cały czas będzie się męczył i pewnie palił jak smok
PS: mi diesel też pali 9 z lawetą pełną bo na pusto różnie
(16-03-2017 08:02)wesol napisał(a): [ -> ]Tyle ze sga z ady nie bedzie mial na lawete 2000 kg.
Sorry, masz rację. Blush ADY ma normalnie na haku wbite w dowód 1800 kg i u mnie tak było.
Oczywiście jak ktoś tego nie zmienił bo raz mi się trafiło że było u gościa w dowodzie 2000 kg.Rolleyes
Przekierowanie