Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie złożysz jej wtedy na aucie bo mając ja w ręku całą jest juz problem. Ja rozbieralem ja chyba że trzy razy ale tu od strony pompy. Mam tych pompek w piwnicy tez kilka sztuk w zapasie.
Witajcie. Mam pytanko. jest ktoś może ze stolicy?? mam nietypowy problem. zakupiłem książkę na all....o i niestety nie zauważyłem że odbiór osobisty tylko. brak mi odebrać i wysłać. kaskę wpłacam czy za pobraniem obojętnie. Jestmoże ktoś kto mógłby pomóc??

Sorry jeśli nie w tym miejscu pytanko...
(18-07-2016 10:02)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witajcie. Mam pytanko. jest ktoś może ze stolicy?? mam nietypowy problem. zakupiłem książkę na all....o i niestety nie zauważyłem że odbiór osobisty tylko. brak mi odebrać i wysłać. kaskę wpłacam czy za pobraniem obojętnie. Jestmoże ktoś kto mógłby pomóc??

Sorry jeśli nie w tym miejscu pytanko...
NIEAKTUALNE, załatwione....
(18-07-2016 11:05)pablooo4 napisał(a): [ -> ]
(18-07-2016 10:02)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witajcie. Mam pytanko. jest ktoś może ze stolicy?? mam nietypowy problem. zakupiłem książkę na all....o i niestety nie zauważyłem że odbiór osobisty tylko. brak mi odebrać i wysłać. kaskę wpłacam czy za pobraniem obojętnie. Jestmoże ktoś kto mógłby pomóc??

Sorry jeśli nie w tym miejscu pytanko...
NIEAKTUALNE, załatwione....

a już chciałem...
pozdr.
... iiiiii ja też Blush
(18-07-2016 12:13)Czerwony napisał(a): [ -> ]
(18-07-2016 11:05)pablooo4 napisał(a): [ -> ]
(18-07-2016 10:02)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Witajcie. Mam pytanko. jest ktoś może ze stolicy?? mam nietypowy problem. zakupiłem książkę na all....o i niestety nie zauważyłem że odbiór osobisty tylko. brak mi odebrać i wysłać. kaskę wpłacam czy za pobraniem obojętnie. Jestmoże ktoś kto mógłby pomóc??

Sorry jeśli nie w tym miejscu pytanko...
NIEAKTUALNE, załatwione....

a już chciałem...
pozdr.

ale dzięki koledzySmile
Witam . Ford Galaxy 1997 r 1.9 90 PS. Gdzie znajduje sie ta czesc? Znalazlem jej polowke z gwintem w komorze silnika. Prosze nie pisac, ze to poduszka filtru pompy paliwa tylko gdzie sie znajduje. Z tego co wiem pompa pali2a jest w baku , a skad u mnie w komorze silnika ta sruba? Czy to chodzi o filtr paliwa? http://www.bus-scheune.de/VW-Bus-T3-Ersa...::567.html
to może być od pokrywy silnika, albo stosuje się też takie do podłogi pod silnikiem,bo raczej nigdzie tego nie zakładali więcej
Witam.jest to poduszka ale od plastikowej osłony na silniku jest ich w oryginale 2 sztuki mocowane nad przewodami wtryskowymi- na takich specjalnych blachach 1 b lacha w pobliżu pompy wtryskowej 2 blacha nad krućcem wodnym głowicy silnika.
Czyli od platikowej oslony, mozliwe, bo od lewej strony ja mam a od prawej chyba nie bo stuka mi jak nacisne reka. To dlaczego jest napisane, ze od filtra paliwa, jak od czegos innego. DziwakiSmile zajade do serwisu i zapytam ile chca za ta czesc.
Przekierowanie