Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Bardzo prosto, zdejmujesz boczek luzujesz uchwyty szyby i chyba musisz wyjąć ramki szyby, ale nie pamiętam już bo dawno wymieniałem. Na pewno z przodu wyjmowałem ramki bo ie chciała mi wejść szyba, więc na 99,9% z tyłu musisz je wyjąć.
(03-01-2015 23:51)slawko4x4 napisał(a): [ -> ]hej

czy w silnikach benzynowych 2.0 kreska temperatury płynu jest u was równo na tej środkowej kresce i ją zasłania czy ma do niej tylko lekko dotykać
chyba mi się nie dogrzewa autko -obserwacje trwają ...pooglądam temp. oleju na kompie

tak mam przy normalnej jeździe przy staniu w miejscu dłuższy czas się pokrywa lub lekko przekracza połowę

Kolego,
[1] aż tak precyzyjne to nie jest, żeby odchylenie wskazówki o ułamek najmniejszej podziałki miało coś mówić do niedogrzewaniu / przegrzewaniu.
Przy urządzeniach pomiarowych przyjmuje się umownie, ze najmniejsza podziałka pokazuje też dokładnośc pomiaru.
[2] wróć do tematu w lecie.

Pozdrawiam gorąco Big Grin
Witam,

Panowie bardzo szybkie pytanie czy trzeba podstawiać lewarek pod skrzynię żeby zdemontować rozrusznik ? auy automat.
I drugie czy termostat Wahlera który kupiłem będzie pasował, ponieważ stary był ciut wyższy i dał się tak jak by przekręcić w obudowie i trzymał się na takich bolcach, a nowy jest niższy i nie blokuje się tam ? W sklepie powiedzieli że to do mojego auta, ale chce się upewnić.
Termostat będzie pasował też miałem orginalny i wstawiałem Wahlera po prostu nie zaczepiałem o bolec.
Jaka może być przyczyna że po wymianie termostatu wciąż leci zimne powietrze z nawiewów?

Czy może to być spowodowane że się nie odpowietrzyło jeszcze ?
Rozgrzałem silnik do około 80st. przy otwartym korku i mam wrażenie że płynu przybyło a nie ubyło.
Jeżeli przed wymianą działało to znaczy że masz zapowietrzoną nagrzewnicę.
Radzę normalnie się przejechać a nie nagrzewać silnik z otwartym korkiem.
Dziękuję Ci bardzo za szybkie odpowiedzi Smile.
Czy Sharan `95 2.0 ma takie same amory jak 1,9 lub 2,8?
Czy pompa wody w ADY napedzana jest paskiem rozrzadu?
nie jest.
Przekierowanie