Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie gdzie znajduje sie czujnik temp. Dyszy nawiewu przod G152
Witam.

Po lewej stronie kratki wylotu powietrza na nogi kierowcy, tak mniej więcej nad pedałem przyśpieszenia.

Pozdrawiam
Ktoś wie jak rozebrać tę dolną listwę z bezpiecznikami w polifcie? Kiedyś próbowałem, żeby wsadzić tam pin ale za czorta nie mogłem tego rozłączyć a nie chciałem połamać.

Kolejna sprawa ktoś wymieniał skrzynkę bsi w celu uaktywnienia modułu sprawdzania żarówek?

Czy ktoś ma 1/2 fis i działa mu sprawdzanie spalonej żarówki?
Nie zakladam nowego tematu. Tylko szybkie pytanie
Posiada ktos na sprzedaz ten czujnik g152???
Oraz czujnik tem g110.? Jesli tak zapraszam na pv
kurka wódka , wlazłem dzis do kanału a tam rozwalona osłona przegubu wewnętrznego jutro mam wyjazd 1400 km galaxy ASZ 131 KM Da rade oblecieć taka trase z uszkodzona manszetą ?? oczywiście przegub spisuje na straty na półce 2 półośki z audi Czekaja na podmianę
Rozwalona, czyli?
Ja bym w takiej sytuacji ratował się jakimś klejem cyjanoakrylowym. Dobrze oczyścić, odtłuścić krawędzie gdzie pęknięte i skleić.
No chyba, że rozwalona całkiem. W każdym razie coś bym zmotał może z jakiejś gumy lub choćby grubszej folii, zawsze to przez jakiś czas wytrzyma i piachu od razu nie nabierze.
Jakieś druciarstwo trzeba ostawić.
Folia stretch i potem jeszcze taśmą klejącą. Wszystko nawijamy odwrotnie do kierunku obrotu półosi.
no niby można coś podrobić , ale nie mam jak i gdzie jutro wyjazd , ciekawi mnie czy taki przegub wytrzyma te 1400 km Guma uszkodzona tuz przy patyku wiec w kielichu coś tam , jest trochę smaru wystrzeliło wystrzeliło na podłożnice
Etam. Jak tylko przy patyku to jeszcze pojeździsz kilka miechów.
(23-06-2018 22:14)wesol napisał(a): [ -> ]Etam. Jak tylko przy patyku to jeszcze pojeździsz kilka miechów.

heh dzieki, Trasa z pęknięta osłona obleciana bez problemu 1400 km ,normalnie auto fruwa PL-D co tydzień i takimi drobnymi ;-) defektami [automat-usunięto wulgaryzm] nie zawracam , W tym wypadku martwiłem sie bo to wyjazd z rodzina na wakacje w dzikie kraje Ukrajana - Rumina - Węgry , marnie widzę pomoc ADAC w tych rejonach ;-( oczywiście zapasowy przegub i kuplet kluczy zabrałem ze sobą
Przekierowanie