Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(25-11-2018 21:15)warga23 napisał(a): [ -> ]Czy jest ktoś w stanie odpowiedzieć czy ta lotka jest oryginalna ? Czy w ogóle ta cena jest warta tej lotki
https://allegro.pl/vw-sharan-95-00-mk1-b...35411.html

Chłopie zamieszczasz ofertę lamp tylnich z blendą a pytasz czy cena lotki jest odpowiednia ;-)
Poczytaj trochę dokładniej, zastanów się, postaraj sie zrozumieć co czytasz.
Nie wiem o co pytasz i o jakie zamknięcie schowka chodzi
Szukam numeru krucca wody nad skrzynią biegów w silniku auy. Łączy się z egr em i chyba ogrzewaniem. Był już klejony na dirko, pewnie już krzywy i trochę z niego kapie. Gdzieś po necie znalazłem numer 038121144B ale pewny nie jestem. Dzięki za pomoc
(26-11-2018 22:56)tomcio ze zbrus napisał(a): [ -> ]Szukam numeru krucca wody nad skrzynią biegów w silniku auy. Łączy się z egr em i chyba ogrzewaniem. Był już klejony na dirko, pewnie już krzywy i trochę z niego kapie. Gdzieś po necie znalazłem numer 038121144B ale pewny nie jestem. Dzięki za pomoc

http://allegro.pl/ShowItem2.php?item=6569355115
Czy taki?
Witajcie. Mam pytanko i byłbym wdzięczny za sugestie.

Pacjent Sharan 1.9 auy 2001
1. Czy zacisk tył L, P różnią się np. rozmiarem?? pomijam fakt mechanizmu linki ham ręcznego??( na serwisie aukcyjnym wyglądają jakby szerszy lewy od prawego

2. Czy tarcze hamulcowe na tył wychodziły w dwóch rozmiarach 268mm i 294mm czy też w zalezności od rozmiaru stosowanej felgi stosuje się większe czy mniejsze??

3. czy przy felgach 16" powinny być większe tarcze co za tym idzie zmiany w zaciskach lub jarzmach??

zamierzam wymienić zaciski+jarzma, tarcze i klocki tył dlatego takie pytanie.
uprzedzam negatywne komentarze "super" mechaników... nie jestem mechanikiem ale umiejętności manualne posiadam do wymiany... sorry jeśli temat nie w tym miejscu
1. Lewy i prawy zacisk są takie same rozmiarowo. Oczywiście seria ma mniejsze a 4Motion ma większe zaciski

2. Tak tarcze na tył wychodziły w dwóch rozmiarach. 1,9 AUY 115 Km w serii ma 268 mm tył a jak masz wersję 4Motion (z tylnym napędem) to masz wtedy 294 mm

3. Przy felgach 16" to tylko z przodu są 300 mm a jak masz 4Motion to masz z przodu 313 mm
koledzy mam pytanie czy ta listwa do diesla na świece jest do kupienia w sklepie ? jak tak to ile kosztuje ?? 3 lata temu zmieniałem na używkę i znowu pęka ze starości
Jest do kupienia nowa ale tylko oryginał ja ostatnio kupiłem w intercarsie cena taka sama jak w ASO (za oryginał) coś koło 180 złotych. Pozdrawiam
Jeśli do afn czyli przedlifta to ta listwa będzie piekielnie droga i używka i nowa to już całkiem. Zapodaj jakieś fajki osobne z innego auta innej marki. To co jest tanie a nie ma 20-25 lat za sobą.
tak do afn-a , te stare robią się twarde i pękają , jutro jeszcze podjade na jakiś szrot i może trafią się jakieś " ładane " nie spękane
Przekierowanie