Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Hej,

Żona postanowiła opuścić szybę przednią w te mrozy i silnik zjechał na dol a szyba została. Auto do garażu żeby odmarzlo, mechanizm do góry az słyszałem jak dociska szybę no i szyba już działa normalnie. Pytanie rozbierać boczek i dokręcać mocowania szyby czy jak działa to nie muszę tego ruszać?
Zeszło samo raz, to zejdzie i drugi. Nie masz pewności, że szyba dobrze siadła w mocowaniach.
kurna mam ten sam problem, czy w polifcie te z tak gó...niano się zdejmuje boczek jak w przedlifcie ?
W zimę to nie polecam ściągać. Chyba że w ciepłym garażu. Bo tak to można sobie te plastiki połamać bardzo łatwo.
Ktoś używa nagrzewnicy Munters z odprowadzeniem spalin. Potrzebny schemat el.połaczenia kabli.[attachment=7774] Zdjęcie podgladowe.
Jak wymieniam ta półpanewka na lewarku zmiany biegów to odkręcam tylko ta blaszkę na dwa torxy i całość wyciągnę? Czy muszę jeszcze cięgna ściągnąć z wybieraka?
Chyba tylko to odkręca się i wyciąga. Wymieniałem to jakieś 10 lat temu to nie pamiętam.
Proszę o odpowiedź co to jest za gniazdo prostokątne w podłokietniku? Jakieś MDI?

[Obrazek: 1a051187052e.jpg]
Media in. Można podłączyć iPoda iPhona i jakieś tam USB. Kabelek przejściówkę kupujesz tylko odpowiednią na Ali czy gdzie tam chcesz.
Dziękuję za odpowiedź. Nie mam tego w podłokietniku a wiązka nie wygląda na skomplikowaną.
Przekierowanie