Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
miedzy kolektorem wydechowym a rurka powina byc metalowa uszczleka ale juz tu przy samym EGR jest taka ala tekturowa Moze ktos cos skiepszczyl i zamienil i dlatego ja wydmuchalo.
(30-07-2015 06:32)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Dodam że podsufitka nie ma żadnych zatrzasków trzyma ją uchwyty na rękę i uszczelki drzwi

(30-07-2015 10:43)mamwi napisał(a): [ -> ]
(30-07-2015 06:32)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Dodam że podsufitka nie ma żadnych zatrzasków trzyma ją uchwyty na rękę i uszczelki drzwi

Oooo, o to mi chodziło! Muszę wyjąć swoją, bo coś przy tylnej klapie woda się pojawiła. I to nie uszczelka.
W sharanie po 2000 sa 4 zatrzaski na środku podsufitki na 100% przynajmniej w moim były. Chyba ze ktos ma bez nawiewów w podsufitce to może nie być.
Bogos masz rację z tymi zatrzaskami. Tak to wygląda z bliska.

[Obrazek: 7e58c1ce2fed.jpg]

A tu całość.

[Obrazek: 2ae21a075254.jpg]

Podsufitka z wersji od 2000 w górę. W starszej wersji z szyberdachem było to samo.

Zatrzaski żeby puściły to podsufitkę wysuwamy w kierunku do tyłu auta.
Tak tylko poco wyciągać cały sufit żeby dostać się do mocowania relingów gdzie sens gdzie logika
Mi chodziło tylko o fotki. Ja będę zmieniał całą podsufitkę w swoim aucie a to wygłuszenie przywiozłem dla siebie na wymianę.Tongue
(30-07-2015 06:32)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Dodam że podsufitka nie ma żadnych zatrzasków trzyma ją uchwyty na rękę i uszczelki drzwi

(01-08-2015 17:32)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Tak tylko poco wyciągać cały sufit żeby dostać się do mocowania relingów gdzie sens gdzie logika

Każdy zrobi jak chce, ale dobrze wiedzieć jak ją zdemontować bez połamania i logiczne było to aby cie wyciągnąć z błędu tak jak i kolega andrew7800 potwierdził to fotką.
Tak Andrzejku ale wcześniej kolega pytał jak dostać się do mocowań relingów a do tego podsufitki zwalać nie trzeba pozdrawiam
Witam,

Gdzie należy podeprzeć silnik i skrzynie ?
Wymieniam stabilizator i muszę gdzieś podeprzeć.
po co ci to podpierać??u mnie jak gumy wyły wywalone i latał jak stara kur...... to mogłem go wyciągnąć bez problemu. podnieś dwa koła w górę i do dzieła
u mnie gumy były w porządku, ale i tak przy okazji wymieniłem.
Niestety u mnie się nie udało bez opuszczenia to się chyba sanki na to mówi.
Podstawiłem pod śrubę od poduszki i dało radę Smile.
Przekierowanie