Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
kable sprawdz. Zwlaszcza te przy akumulatorze. COs wietrze ze gdzies jest slaby styk. Przy odpalniu jest spadek znaczny i resetuje licznik.
Wesoł, to sie dzieje dopiero po odpaleniu i podczas jazdy
Paweł masz rację a co rozmiaru to dokładnie nie pamiętam ale chyba ten co piszesz. Pamiętam że troszkę dziwnie wyglądało. Szerokie i jakby miało malutkie kulki w sobie. U mnie nic nie trzeba było podkładać ale jak pisałeś czasem trzeba.Smile
Jak reset to sprawdź bezpieczniki. Juz nie pamiętam który numer, ale juz pisane o tym było na forum.
A u mnie pokazuje, że pompowtryski 1 i 2 przelewają. Czyżby do wymiany? Ale naraz obydwa?
sprawdzalem i nic
Dzięki za info ogarnę temat oby to poszło tylko sprzęgło a nie sprężarka kaput bo śmigała do tej usterki bez problemu.
Filmik widziałem, w sumie widzę wielkiej filozofii w tym nie ma. Samo sprzęgło ok 60zł kosztuje o ile patrzyłem na laser sinex. No nic muszę to zdjąć i zobaczyć co poszło bo to sprzęgło ma luz i jak się rozłącza to i tak mimo wszystko lekko się rusza co jakiś czas jakby coś tam się skrzywiło. Jutro będę się musiał za to wziąć. Czy był w auy pasek wielorowkowy do wersji bez klimy? Oby to było tylko nic nie groźnego. A i jeszcze jedna sprawa, jak sprawdzić to sprzęgiełko alternatora? Bo piszczy mi nieregularnie jak kręcę kierownicą, płyn jest ok, pompa była wymieniana przez poprzedniego właściciela, więc z tego co wyczytałem możliwie, że to nieszczęsne sprzęgiełko alternatora. W 1z nie miałem sprzęgiełka, więc nie było problemu.
dmusek dwie strony wcześniej opisywałem problem kolegi bardzo podobny do twojego bo kolega po zatankowaniu przejechał 20km i po nocy jak go zapalił chodził na dwa cylindry. Wskazania pompek też były masakryczne, okazało się że puściły dwa zawory.
Mam pytanie o pas tylny ten sufitowy, mam wrażenie że nie mam go poprawnie zamontowanego albo przynajmniej zapięcia nie są w dobrą strone.

Skąd to pytanie - gdy próbuje za jego pomoca przypiąc fotelik jednego z moich maluchów zawze ma ten pas skręcony nie ważne jak kombinuje ... macie tak samo ?? podesle ktoś fotki swojego pasa gdy ma przypiety fotelik ??
Witajcie

Czy ktoś ma doświadczenie z tymi oponami ??

http://allegro.pl/4x-opony-letnie-235-40...77194.html

nawet jeśli nie to proszę o opinie, ogólnie rzecz biorąc to można podejść do sprawy patriotycznie wybierając między używkami a chińczykiem Tongue


pozdrawiam
Przekierowanie