Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
witam, poda ktoś link z kąd mogę pobrac vag com 409 pl, vcds tool itp?
"W sieci " pełno tego... IdeaAngel
TYLE TO I JA WIEM, ALE PODAJ konketny link, aby było sprawdzone i dobrze działalo bez wirusa
(03-06-2016 23:16)SebaWob napisał(a): [ -> ]TYLE TO I JA WIEM, ALE PODAJ konketny link, aby było sprawdzone i dobrze działalo bez wirusa

Tu masz dobre pewne,konkretne,aktualne i bez wirusa!!
http://www.vag-com.pl/index.php?mod=site&id=15
Bardziej chodzi mi o 409.1 i 3.11
Tam pełnej wersji nie dostaniesz bo przecie coś sprzedawać tez muszą. Choć już czasy vag com juz minęły. Daj pocztę to się wyśle soft co będzie dobrze śmiał z takim kabelkiem kkl.

Vcds tez nie jest do ściągania od producenta no chyba ze masz kabelek zakupiony u nich bo musi być unich jeśli chcesz mieć w języku pl. Będzie z licencja oczewiscie ale za 2000 zł.
(04-06-2016 00:51)wesol napisał(a): [ -> ]Tam pełnej wersji nie dostaniesz bo przecie coś sprzedawać tez muszą. Choć już czasy vag com juz minęły. Daj pocztę to się wyśle soft co będzie dobrze śmiał z takim kabelkiem kkl.

Vcds tez nie jest do ściągania od producenta no chyba ze masz kabelek zakupiony u nich bo musi być unich jeśli chcesz mieć w języku pl. Będzie z licencja oczewiscie ale za 2000 zł.

Poszła PW
to jak to jest dokładnie z tym VCDS można go gdzieś ściągnąć za darmo żeby można było parę rzeczy zakodować sobie, czy trzeba płacić?
Ściągnąć możesz ale do niczego się nie nada. To program i kabel w jednym. Kupujesz kabel razem z licencją z programem. Chinczyki tylko robią klony działające na jakiejś tam wersji ale nie są to ori tylko klony.
Z VCDS-em jest tak ze możesz go kupić taniej w wersji np angielskiej. Będzie to wersja aktywowana z licencja. Będziesz mógł sobie wszystko robić. Zeby mieć legalną wersję polską to albo tą angielską przekształcamy na wersję Polską w Adaco i płacimy około 800 zł albo jak Paweł mówi kupujemy wersję z licencją za ponad 2tysie w Adaco.

Marcin możesz ściągnąć ale nie zrobisz wszystkiego.
Przekierowanie