Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak. Duża szansa że nypel jest luźny lub przewód do niego przykręcany jest luźny. Czasem rurka spływowa jest pęknięta.
oki , dzięki wesoły, sprawdzę napewno bo mnie drażni jak coś jest nie chalo we furmance
U któregoś kolegi z forum kiedyś coś tam robiliśmy przy aucie i przy okazji wyszło że poci się właśnie na nyplu.
Działaj, mnie też denerwuje jak coś styka, tyka puka. Musi być cycuś glancuś
Witam W moim seat alhambra nie dziala głośnik w drzwiach od strony kierowcy. Próbowałem palcami zdjąć tą maskownicę , ale nie chce ruszyć. Ktoś wie czy trzeba zdejmować cały bok? Jeżeli tak, to jak się za to zabrać??
Musisz zdjąć cały boczek. Głośnik jest przykręcony do drzwi pod tą atrapa. Żebt zdjąć boczek musisz ściągnąć wewnętrzna część rączki drzwi (delikatnie ciągniesz to w stronę drzwi. Podwazasz raczke. Odpinasz kabel od elektrycznych szyb. Odkrecasz 3 śruby nasada 10 mm. I delikatnie cały boczek podnosisz do góry, czasem trzeba pokonać od spodu mocniej żeby zszedł ze spinek. Moznataz w odwrotnej kolejnosci. No ja wyciągam spinki i wkladam w boczek. Było to już opisywane na forum. Przed operacją zaopatrz się w komplet spinek do tapicerki 9sztuk i jakiś dobry mocny klej. Bo na pewno coś się urwie albo już nie trzymaSmile no i ja bym sprawdził kable w przelotce bo może jeden się przerwał to częsta przypadłośćSmile
Kolejność zacząłbym od kabli w przelotce drzwi, w okrągłej wtyczce wielopinowej w słupku albo wyjściu z radia bo może się okazać ze nie trzeba tapicerki zdejmować
koledzy jest ktoś z okolic Koszalina zeby polecił zakład co by się przyjrzał mojej turbinie ? bo w tym tygodniu będe tam siedzial , jak ktoś cos wie prosze o odpowiedz , ktoś kiedyś w jakimś watku pisał o jakimś mechaniku czy elektryku z Mścic , ale już nie pamiętam
mam problem z wkładką kluczyka w haku westfalia. jest tyle syfu w niej że nie można nawet włożyć kluczyka. Czy jest jakiś preparat który by ją jakoś wypłukał?
Demontował ktoś z was oparcie fotela kierowcy bez wyjmowania całego fotela?Smile Da się to zrobić czy trzeba cały fotel wyciagac? Przeciera mi się bok i chciałem oddać do tapicera.
Przekierowanie