Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Oki. W domu bede za tydzien i zrobie jak radzicie Smile Dzieki
To jeszcze jak juz temat audio to jakie radio 1din albo wielkosci 2 din polecacie. Mysle 500 zl max.
Witam sprawdzanie głośnika 9-ma voltami . to chyba przesada można spalić cewkę.
1,5 volt jest wystarczająco
pozdrawiam
(02-12-2017 14:19)PabloLG napisał(a): [ -> ]Oki. W domu bede za tydzien i zrobie jak radzicie Smile Dzieki
To jeszcze jak juz temat audio to jakie radio 1din albo wielkosci 2 din polecacie. Mysle 500 zl max.

Mam i moge polecić 1din Alpine UTE 72 BT dobrze brzmi ma Bluetooth na wyposażeniu mikrofon czyli głośnomówiący mozna zrobic, bez problemu odtwarza muzykę z pendriva z telefonu czy innego urządzenia poprzez USB kablem (automatycznie podłączone urządzenie sie ładuje) komunikaty z nawigacji itp.
Nie posiada CD co uważam za zaletę ;-)
(03-12-2017 00:49)kalamb napisał(a): [ -> ]
(02-12-2017 14:19)PabloLG napisał(a): [ -> ]Oki. W domu bede za tydzien i zrobie jak radzicie Smile Dzieki
To jeszcze jak juz temat audio to jakie radio 1din albo wielkosci 2 din polecacie. Mysle 500 zl max.

Mam i moge polecić 1din Alpine UTE 72 BT dobrze brzmi ma Bluetooth na wyposażeniu mikrofon czyli głośnomówiący mozna zrobic, bez problemu odtwarza muzykę z pendriva z telefonu czy innego urządzenia poprzez USB kablem (automatycznie podłączone urządzenie sie ładuje) komunikaty z nawigacji itp.
Nie posiada CD co uważam za zaletę ;-)

Mialem kenwooda bez cd i wogole ale niestety poszlo z autem. Cd u mnie nie uzywane noe lubie skladowac ich w aucie.
Czy półosie w 4Motion są takie same z lewej i prawej strony.? Chodzi o długość 507mm.
Witam.

Są takie same i na dodatek są takie same jak w wersji z napędem tylko na przód przy tych samych silnikach, jeśli chodzi o przednie oczywiście, jeśli chodzi o tylne to oczywiście lewa i prawa są inne.

Pozdrawiam
Ale prawa przednia półoś różni się między zwykłą napędówką, a 4Motion.
Witam.

Sprzeczał się nie będę ale nie pamiętam takiego przypadku aby była inna, zawsze stosowałem zamiennie, aczkolwiek dawno tego nie robiłem, może w jakimś okresie tak było. Najlepiej wejdź na ETK-ę i sprawdź.

Pozdrawiam
Witam kolegów. Może ktoś mógłby podpowiedzieć jak sprawdzić parametry podciśnienia w Sharan 1.9 aut 2001. Chodzi mi gdzie podpiąć vacuometr i jakie wartości powinny być. Z góry przepraszam za niefachowy język.
Właśnie ETKi nie mam ... Dodgy
Przekierowanie