Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wklej wykres. Dużo też zależy od typu hamowni i tego co obsługuje bo jakie masy wpisał. Logi dynamiczne też może by coś wniosły.
Wklejam wykres. Hamownia obciążeniowa. Logi mogę wrzucić jak je zrobię Wink
Asz w sga to nie to samo co asz w golfie czy Leonie. Nieco inne turbiny i wtryski. Auta już mają swoje lata i większość z nich ma jakieś tam drobne problemy jak nie z turbiną to wtryskami. Nawet ustawienie rozrządu ma wpływ na wynik. Zapodasz logi to może jeszcze coś wyjdzie.
Ok jak znajdę chwilę i zloguje auto to dam znać. Czyli istnieje taka możliwość że ma więcej mocy ale mniej Nm? Zawsze myślałem że jak spadają niuty to i moc i na odwrótSmile
Zależy gdzie spada niuton. Max masz gdzieś przy 2000 obr. A Max moc masz gdzieś powyżej 3500 obr.
Hej,

Logi robię na włączonej klimie czy klima na econ? W takie chłodniejsze dni to nie ma pewnie znaczenia ale tak jak ma być dzisiaj koło 30 stopniu to chyba będzie miało wpływ?
Po to się logi dynamiczne robi na wysokim biegu by silnik najbardziej obciążyć więc jak włączysz klimę czy zapniesz na hak przyczepkę to tylko lepsze będą logowania.
Są jakieś dostępne reperturki tego łączenia progu z podłużnicą z przodu? Czy tylko rzeźba? Ma ktoś na to jakiś patent?
Są klockermann chyba robi, musisz w etce poszukać po ori kodzie.
Dla potomnych Big Grin kod ori 7M3802203 (lewa) ale jak przeszukiwałem neta to reperaturek nie znalazłem a ta w ASO 250 zł Big Grin
Przekierowanie