Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Musisz zrozumieć jedno. Nikt tu nie jest na etacie, ludzie poświęcają swój prywatny czas a więc bywa z tym różnie. Troche cierpliwości jesli ktoś bedzie wiedział na pewno sie odezwie.
Może z innej beczki - czy to faktycznie sportowe sprężyny?

paki biały/biały/żółty/niebieski

Poduszki amortyzatora niestety nie wymieniłem - brak możliwości odkręcenia - zardzewiały cały talerzyk wraz ze śrubą... w tym tygodniu idzie do warsztatu (100zł za stronę jeśli się uda odkręcić).

Mogłem ciąć amor, ale sprawny, szkoda by było...

znalazłem - 7M0411105AC - sportowe.
(26-11-2017 23:25)dyzioNR1 napisał(a): [ -> ]Może z innej beczki - czy to faktycznie sportowe sprężyny?

paki biały/biały/żółty/niebieski

Poduszki amortyzatora niestety nie wymieniłem - brak możliwości odkręcenia - zardzewiały cały talerzyk wraz ze śrubą... w tym tygodniu idzie do warsztatu (100zł za stronę jeśli się uda odkręcić).

Mogłem ciąć amor, ale sprawny, szkoda by było...

znalazłem - 7M0411105AC - sportowe.
próbowałeś pneumatem ?
przytrzymaj talerzyk rur-hakiem lub dospawaj do niego kawałek pręta żeby się nie kręcił podczas odkrecania , załóż klucz i powinno dać rade , oczywiście próbuj jak koła naciskają na podłoże
Żeby obniżyć nasze SGA, wystarczą jakieś obniżone sprężyny na przód i tył.?
Jak to mniej więcej wygląda cenowo i pod względem komfortu, bo wizualnie to pewnie na plus.
Patrz, o tym dospawaniu nie pomyślałem, a miałem czym.... Talerzyki tak samo pordzewiałe jak i śruby.

Nie miałem takiego klucza, co by mi imbus wszedł do kontry na szpilce amorka.

Pneumat w tym przypadku nawet łamany odpadał, bo śruba kręciła się albo razem z talerzykiem, albo razem ze szpilką.

Dzięki.
Cześć .
Witam kupiłem nowe felgi pomału robie rolke na lato jakie opony polecacie do sharana ? Felga to monoblock z a8 d3 17' 7,5j bodajże kuta . 225 czy 215 ? Profil ? Nie wiem . Zależy mi na waszych doswoadczeniach .Aktualnie sa na nich 235/50 zimówki (sprzedam)
Na 17 to raczej 225/45R17 wzmocniona do naszych autek pasuje. Oczywiscie przy tym profilu i wzmocnionych bokach jest dosc twardo ale przy spawnym zawieszeniu autko idzie jak po szynach.
Musza byc wzmacniane ?
Przy 17 calach i tej szerokosci i profilu to nosnosc bedzie napewno duza.
Ciagle mysle o 215 /40 tylko Sharan jest ciężki jeździłem na takim profilu ale audi a3 tutaj naprawdę mam zagadkę jaka opona
Przekierowanie