Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
NIE ma śmiechu ;-) patyki zastosowałem na czeskiej autostradzie godzina 1 w nocy za płyn posuszyła a cola i mineralna przed Praga to było w latach 99 gdzie nie było modne mięć assiatnce , , Obecne auto ma nalatana ponad 500 tys km wiec i tak pójdzie raczej za marne grosze na części , prawdopodobny nabywca wie ze che uszcelnic uszcelniaczem , ale muszę jeszcze 2-3 miesiące go eksploatować , Pytam tylko czy taki uszczelniacz da rade i spełni swoje zadanie przez 2-3 mies
W moim przypadku uszczelniło na amen, jak pisałem wyżej.

Takie środki uszczelniające "kitują" po prostu ("zasyfiają"), wszystkie zakamarki, w tym przy okazji również małe wycieki, ale .... również cienkie przeloty w chłodnicach, nagrzewnicach itp.
Oznacza to, że chłodnica również przestaje być drożna na całej powierzchni = chłodzi częściowo.
To "cóś" po prostu "działa" na zasadzie jak kamień w czajniku.
Czajnik nie cieknie do czasu od kamienienia ale zagrzanie wody trwa coraz dłużej i dłużej, i dłużej .... ale ...
Nie grzeje = nie chłodzi.

Czy to się opłaca?
Można przegrzać silnik, szczególnie w upalne dni, w ciężkich warunkach, w górach, pod dużym obciążeniem itp.
Czy to się opłaca?
Huh
mam taki alternator w sharanie 1.9 tdi z 2005r. o nr 038903023L bosch 90A i musze go wymienić. czy taki sam o tym samym numerze i parametrach będzie pasować z golfa IV Leona, octavi.
Bedzie pasowac praktycznie dowolny z tdi a nawet z innych silnikow tez. Tam powinienes miec mocniejszy niz 90A. Mam na sprzedanie taki 180A jesli chcialbys cos konkretnego.
Zespuł mi się spryskiwacz tylnej szyby. Okazało, że zablokowała się taka mosiężna rureczka doprowadzająca wewnątrz osi wycieraczki płyn do sprzyskiwacza. W efekcie rurka się ukręciła.

Czy ten element występuje jako część zamienna?
Tak występuje ale w ASO i sporo kosztuje. Taniej jest kupić używany cały element razem z silniczkiem używany sprawny jak części nowe w ASO.Wink
Heh, to gówienko kosztuje w ASO ponad 200zł :-( masakra...

Wyjąłem, dopasowałem inną mosiężną rurkę, polutowałem - działa :-)
Jak się demontuje środkowe nawiewy w Galaxy MK I FL ??
Wie ktoś od czego jest ten czerwony przewód ktory nie idzie przez przejściówke a bezpośrednio do wtyczki radia ? Chce założyć orginalne radio.
może ktoś sobie jakiś plus pociągnął a w jaki pin kostki wchodzi ?
Przekierowanie