Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Też mi się wydaje że dużo,rozmawiałem z wujkiem który ma sklep motoryzacyjny i kupiłem u niego korasa powiedział że to nie turbo.Muszę sprawdzić po umyciu silnika gdzie cieknie.Wymienilbym sam ale niestety nie mam możliwości.
moze gorna przylaczka albo metalowa rurka przepuszcza. 'Bywa tak ze przy odkrecaniu strzeli jak sie nie umie tego odkrecic tak by nie uszkodzic.
Koledzy co macie na myśli mówiąc korasa ? Pierwsze słyszę o czymś takim ? U mnie autko siga jak szalone,wina była w niepodłączonym wężyku od zbiornika podcisnieniowego. Dzis sie narobiłem gdyz poszedł olej do wymiany, dogrzewacz,termostat jest marne dojście do dolnej sroby. Następnym razem założę swoją srobe dłuższa na łbie. Ale robiłem. Na kanale u rodziny wiec swoich gratów nie miałem. Teraz w planie jest jeszcze podkonserwowania auta przed zima,naprawa dogrżewacza a na wiosnę trzeba kasę szykować na dwumas,gdyz jak gaszę to juz slychac. Nie wiem dlacżego ale na 5 biegu jest szum i szmery. Tylko na tym biegu to jest. Dziwne. Podczas włączania i jak zdejmę nogę z gazu, moze ktos miał podobne objawy co to może byc za niespodzianka znow.
no jaknie slyszales o czyms takim z angielskiego jak kor czyli rdzeń to oczym mamy tu gadac. Srodek czyli rdzen turbo produkuje melet nie pamietma po ile chodzi ale cos kolo 1000 zl czy nawet troszke wiecej zaleznie do rodzaju turbo a chinole to sa do zdobycia po 300 zl a nawet za 250 ale na allegro cwaniaki sprzedaja po 550-600 zl. Kiedys temat zglebialem i testowalem ze tak powiemna kientach ale stwierdzilem ze sie nie oplaca. O tyle dobrze z echinole nie robia problemu z reklamacja ale towar to totalny kibel.
Czy wie może ktoś co to jest za filtrem powietrza?
[attachment=3998]
witam. mam pytanko. czy ktoś ma rozpiskę jaki blok za co odpowiada vcds- skrzynia biegów?? jeden z bloków pokazuje mi temp -33st cały czas nawet po rozgrzaniu skrzyni.
wyglada na usuwacz wilgoci z ukladu podcisnienia
filterk do ukladu podcisnienia. Zeby ni ciągnal bezposrednio z atmosfery wszelkich syfów to sa wyjscia takie: Osobne filterki na elektrozaworkach ( tak ma opel np. Rurki zbiegaja sie w jeden wezyk i idzie do filtra powietrza silnika tego duzego- w koncu tez tam czyste powietrze musi byc. Albo zbiega sie wszystkow taki jeden maly filterek i po sprawie. Chodzi oto by nie zaciagal kurzu, piachu, wody i innych syfów mozliwych w uklad.
Koledzy, zasugerujcie chociaż czego szukać:

Od kilku dni słyszę przy przejeżdżaniu przez nierówności "stuk-puk" w okolicach lewy tylnego koła (ciche, podwójne stuknięcie). Byłem przekonany, że to gaśnica w lewym schowku. Gaśnicę wyjąłem, pobujałem samochodem za reling, poszarpałem za koło - niczego nie słychać. Wsiadłem, pojechałem, a tu "stuk-puk" znowu. Samochód przeszukany, żadnych grzechotek nigdzie nie ma (w drzwiach, schowkach czy pod fotelami). Klamra od tylnego pasa też wysoko.
Huh
sprawdż gumy na tylnym drązku stabilizatora
Przekierowanie