Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Raz w życiu mi się podobnie trafiło ale VP to wtryski wytrzymały tylko auto troszkę mulaste było. Na pompo wtrysku nie wiem.
czy ma ktoś z kolegów sprawdzony sposób na naprawę zaczepów w dolnej desce do ramki radia??( w konsoli środkowej)
Witam
Mam pytanko jaka jest roznica w skrzyniach
FUP a EHH obie pasuja niby do auy 115km i nawet pochodza z tego silnika, mam do kupienia za pare groszy i nie wiem czy bedzie wszystko ok jestli zastapie ehh skrzynia fup
Z tego co mi wiadomo to FUP były montowane po 2004 roku i często pojawiał się w nich luz na wałku (głośna praca na piątym biegu). Można chyba zamienić EHH na FUP i na odwrót bez problemów ale głowy se uciąć nie damSmile
To juz troche dziwne bo pochodzi z auta z 2001r i jest nawet czujnik predkosci zamontowany a po 2004 to chyba juz byl brany z absu.. kurde nie wiem gdzie szukac daty na skrzyni moze juz byla zmieniona.
Jak ewentualnie moge sprawdzic ten luz na tym walku i na ktorym, tym sprzeglowym
Jelsi juz mowa to skrzynia nie FUP a FVP. Wszytskie mechanicznie pasuja do kazdego tdi i bedzie jezdzic tak samo. Jedyne co to przy pierwszych wypustach mamy jak juz wspomniano czujnik predkosci brany z dyfra. W nowszych brak tego. Te nowsze skrzynie maja ta klapke rewizyjna i sie psuja a te starsze nie maja problemu z luzem.
No i jak zwykle kolega Wesol wszystko wyjasnil i naswietlil sprawe.
Polecam dlatego te starsze skrzynie plus odrazu jednomas valeo i temat z tymi elementami zamkniety raz na zawsze.
Witam,

Podpowiedzcie który przekaźnik i bezpiecznik odpowiada za dogrzewacz, nie mogę się połączyć kompem i może nie ma zasilania. przy piecu oglądałem kabelki i wyglądają całkiem dobrze.
webasto nr. 12. masz pełne webasto czy tylko dogrzewacz??
Przekierowanie