Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam
Pytanie: czy śrubki którymi przykręcona jest rura od filtra powietrza do turbiny to zwykłe M6 czy może jakieś wzmacniane lub specjalne?
zwykłe M6 nic specjalnego tam nie wkręcali Rolleyes
Ok. Dzięki. Już myślałem że mogły być mocniejsze ze względu na temp. a brakuje mi jednej.
Od czego ta wtyczka? Lewy tyl.
Na 99% od haka.
Gdzie kupić blaszkę ze śrubą, mocującą akumulator do podstawy?
Ma ktoś pomysł lub widział gdzieś Galaxy po 2000 r. na szrocie?
Mam pytanko. założyłem manetkę do kompa( mam 1/2 FIS) i mam pytanie. nie mam możliwości włączenia wycieraczki tył. czy może być zła manetka?? czy są takie bez włączania tylnej wycieraczki?? nie zwróciłem uwagi zanim zmieniłem....
jeszcze jedno pytanko: czy ktoś się orientuje czy w fotelach tych z fotelikami dla dzieci ten dolny pasek z zapięciem pasów można wyregulować na długość?? syn ma 3,5 roku i trochę przeszkadza mu zapięcie..
oczywiście że są manetki bez włącznika tylnej szyby, np mogła być manetka od innego VW , Passat ,skoda czy tez inny, odnośnie drugiego pytania to z tego co pamiętam nie ma możliwości regulowania tego zaczepu ,jak miałem sharana a moja córka ponad 3 latka to jej to nie przeszkadzało
Witam czy kostkę od wiązki elektrycznej można jakoś rozebrać? Chodzi mi o wymianę gumowej przelotki przy tylnej klapie, nie chcę ciąć kabli, a kostka przez przelotkę nie przejdzie.
Przekierowanie