Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(21-08-2017 18:19)Zdzichu.cl.97 napisał(a): [ -> ]Znalazłem taki adapter i cena 100 zł :/ sporo Jak za aux do starego szarika ma ktoś schemat do takiego home made adaptera pozatym skad wziac kostkę szkoda tej od zmieniarki ... A moze transmiter fm/kaseta ktoś używał takie cuda i poleca ?

Transmitery (zarówno FM jak kasetowy) to obecnie sprzęt "drugiej kategorii" - siłą rzeczy jest to dedykowane do urządzeń starszych, a zasada działania tych urządzeń nie daje pola do stworzenia czegoś "high end". Nie masz wyboru między "lepszymi" i "gorszymi" - wszystko jedna i ta sama chińska jednorazówka.

Kasetowy wypróbowałem i zwróciłem do sklepu, bo nie dało się słuchać tak zniekształcało.

Z FM jeszcze jakoś da się ułożyć dopóki poruszasz się w jednym regionie (nie zmieniają się częstotliwości stacji). Jakikolwiek wyjazd powyżej 100 km to już konieczność ciągłego zmieniania ustawień.

Po iluś próbach kupiłem przejściówkę AUX (radio inne, ale też ok 100 zł) i jest spokój i komfort użytkowania. W zasadzie to na transmitery i kabelki do nich wydałem niewiele mniej, i ciągle miałem z nimi jakieś problemy.
(22-08-2017 16:39)K9Darek napisał(a): [ -> ]Czy pas kierowcy lub z drugiego rzędu będzie pasować na miejsce pasażera z przodu? Lub też z model przedliftowego do polifta?

Witam.

Pasy z przedlifta i z polifta są takie same co do mocowań, napinaczy (przód) i profili, natomiast w jednym i drugim występują po dwa rodzaje do każdego fotela, różnią się kolorami i czymś jeszcze ale nie pamiętam i na pewno w jednym i drugim nie są zamienne między siedzeniami.

Pozdrawiam
Przyszło do mnie radio dzos i po podłączeniu gamma 5 pojawia sie komunikat PHONE SAFE i nie da soe wpisać kodu ... Zna ktoś ten problem ? Swoją droga omijajcie tego sprzedającego zapewniał o 100% sprawności a w środku zaklinowała kaseta Sad passat b5 fl radio gamma kaseta cd komplet
https://www.olx.pl/oferta/passat-b5-fl-r...mlHg0.html
Gdybym wiedział to bym MDF'a sprzedał
Miałem taki zestaw w lupo Jak sie go pozbylem i włożyłem jakiegos zwykłego kenwooda to niebo a ziemia. Wywal to badziewie i kup jakas sprawdzoną nawet używkę właśnie np kenwood różnica na tych samych głośnikach ogromna. Sopran wierci w krysztale a bass poprawia perystaltykę jelit ☺
Mam kenwooda i padło mi podświetlenie chcialem
Cos ori wybór padł na gamma 5 w piątek obejrzy to magik od strego car audio moze cos sie uda a mój kenwood szału nie robi
(23-08-2017 17:03)Zdzichu.cl.97 napisał(a): [ -> ]Cos ori wybór padł na gamma 5

Wydajemi się że gamma dużo gorzej gra niż MDF. Chyba że nie zależy ci na jakości dźwięku tylko na kasie Rolleyes
Napewno gra lepiej ale ceny od 400 soe zaczynaja :/ a mam zamiar sprzedać mojego szarika w przyszłym roku a dodatkowo na mfd musiałbym wyciąć dziurę a co za tym idzie sprzedać razem z autem
Witam, panowie mam problem skrzynia biegow , mianowicie lewarek dzisiaj bardzo ciezko chodzi i ledwo moge wrzucic 3 lub 4 , pewnie posypala sie skrzynia , teraz pytanie czy skrzynie sa w SGA takie same ? ja mam alhambre 110 km AFN , od 90 km jest taka sama ? morze ktos ma dobra do sprzedania ?
jeszcze jedno pytanie , ile kosztuje regeneracja skrzyni ? bo mam jeszcze zamiar pojeżdzić kilka lat tym autem ? może ktoś podpowie gdzie dać do naprawy ?
witam. mam pytanie do kolegów: mianowicie- czy ktoś wie czy z tyłu podczas cofania tłoczków w zacisku tylko wciska się je czy także wkręca?? muszę wymienić klocki i chciałbym wiedzieć czy nie będzie przygód. sharan 2001
Przekierowanie