Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
7M0129834A nr wg etki w serwisie zobacz nie powinna być droga.
Szukaj pod mocowanie filtra powietrza ewentualnie pod spinka filtra powietrza.Wink
Tuleja filtra powietrz xD dzieki panowie
Witam. Po wymianie uszczelki pod głowicą słychać z okolic turbiny dziwny dźwięk jakby stukanie podkładki o podkładkę. Wcześniej tego nie zauważyłem. Co to może być.???????Sharan raczej dobrze się zbiera, a ten dźwięk słyszalny jest w zakresie obrotów od około 1300 do 1800. Jak powiedziałem mechanikowi to na postoju na jałowym pododawał gazu i stwierdził że jest oki. Dodam że ten dźwięk słychać tylko w trakcie jazdy.
Chlopaki mam pytanko.
Posiadam przyczepe westfalia werke.
Potrzebuje kupic linke hamulca ale nie mam pojecia jaka.
Ktos orientuje sie na jakich podzespolach robili takie przyczepy
(06-10-2017 20:27)PabloLG napisał(a): [ -> ]Chlopaki mam pytanko.
Posiadam przyczepe westfalia werke.
Potrzebuje kupic linke hamulca ale nie mam pojecia jaka.
Ktos orientuje sie na jakich podzespolach robili takie przyczepy


allko lub knott , zobacz jaką masz oś później tylko długość linki
Wlasnie nie ma osi ma wahacze. Gdzie bedzie jakakolwiek informacja. Dlugosc 140 jak dobrze pamietam
(06-10-2017 21:21)PabloLG napisał(a): [ -> ]Wlasnie nie ma osi ma wahacze. Gdzie bedzie jakakolwiek informacja. Dlugosc 140 jak dobrze pamietam

a co pisze na kapslach od łożysk ? może jakaś fotka ?
Jutro bede w pl to zobacze. Gdzie to szukac? Na kapslach a jak nie to na bebnach? Czy moze na linkach gdzies cos wybite. ?
przeważnie na kapslach zobacz na allegro jak wygląda linka knott lub allko i porównaj . BPW to chyba tez knott
Przekierowanie