Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Wazne by po pwierwsze tandem dawal odpowiednie cisnienie paliwa po drugie vaq byla sprawna. to pierwsze zazwyczja nie jest do konca sprawne.
Znalazłem jeszcze coś takiego, "nowe" regenerowane. Tu przynajmniej po symbolach się zgadza wszystko i gwarancja 12 miechów ino koszt. problem w tym ze w tej używce nie wiem na co trafie. Zawsze mogę zwrócić ale przekładać co chwile. A auto potrzebne na codzień jak ręka.
http://allegro.pl/pompa-paliwa-vacum-vw-...31740.html
Panowie jakie amortyzatory wybrac
Belstin czy moze sachs a moze polecicie cos tanszego i w miare dobrego
Dodam tylko tyle ze autem raczej duzej jak rok nie bede jezdzic i robie male przebiegi rocznie
Sachs czy Bilstein sa bardzo ok ale troszkę kosztują, kiedyś poleciłbym Kayaby ale słyszałem, że się skiepścily. Natomiast mialrm bardzo zle wspomnienia z Monroe.
Ostatnie dni bez awarii w sharanie to za spokojne dni.
Webasto postojowe grzeje - leci ciepłe powietrze. Po odpaleniu silnika leci zimne, żadne kombinacje klimatronikiem nie pomagają. Klapy nawiewu? Z tyłu też leci zimne. Co prawda ostatnio ubyło mi płynu poniżej minimum - po dolewce 2 dni temu nic nie schodzi, płyn czysty[/align]. UPG?
ja miałem dosc podobnie i u mnie były do wymiany węże od nagrzewnicy tylniej mocowane do rurek alu w nadkolu kola lewego tylniego. tam moze dochodzić do sytuacji gdzie malutki wyciek i plyn spływa po gorącej rurce w dół i odparowuje.
(27-04-2017 21:26)PAMONIUSZ napisał(a): [ -> ]ja miałem dosc podobnie i u mnie były do wymiany węże od nagrzewnicy tylniej mocowane do rurek alu w nadkolu kola lewego tylniego. tam moze dochodzić do sytuacji gdzie malutki wyciek i plyn spływa po gorącej rurce w dół i odparowuje.
Ale to powoduje że nie ma ciepłego powietrza z nawiewów? Właśnie ide podpiąć VAGA...
W tym samochodzie z jego ilością czujników i rozbudowana klima, klapami, silniczkami do tych klap..... wszystko możliwe
jak mówisz wszystko możliwe w tym aucie
Big Grin no już tylko śmiać mi się chce, bo załamywanie rąk już mi przeszło.
Cóż VAG żadnych błędów nie pokazał.
Jutro wyjazd a tu zima w aucie Big Grin Dzieciaki w kombinezony i fruu w trase z w dodatku piszczącym czymś w chyba silniku.
Może coś z pompą wody... oby nie bo w trasie będzie po silniku...
Jeśli np masz spore zapowietrzenie to dobrze jest podjechać np pod jakas górkę tak aby przód był możliwe jaknnajwyzej, ręczny, odkręcić dekiel zbiornika płynu i ostro w pedal tak ze dwie minuty, bąbel powinien sie ruszyć. u mnie sie ruszył...
Przekierowanie