Ocena wątku:
  • 8 głosów - średnia: 2.75
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Najlepiej zajedz do Mariusza i zapytaj co potrzebne i co i jak. Po mojemu to spokojnie ogarnie temat jakby co wylaczenia immo w drugim sterowniku i zrobieniu softa. Tak ze 110-120 KM powinno wyjsc na tym motorze bo tak to ogranicza troszke ci uklad wtryskowy- wtryski i pompa.
3xTouran 1t2i 2x1t3 bls i cayc wszystko zawirusowane.
Odpowiedz




Powiedział że tak wiekowych aut już nie modyfikuje Dodgy
Odpowiedz
Witam! Czy można pytanie wraz z udzielonymi odpowiedziami, po wyjaśnieniu, grupować (przenosić) tematami? Łatwiej by było szukać możliwości rozwiązywania konkretnych tematów.
Odpowiedz
Witam kolegów. mam pytanko. czy w waszych autach świeci się kontrolka immobilizera gdy włożycie "suchy" kluczyk bez immo??? u mnie np auto gaśnie, łapie błąd ale żadna kontrolka się nie świeci. zależy mi na tej informacji ponieważ będę próbował dodać kluczyki z immo przez vcds-a.
Odpowiedz
Z tego co pamiętam to w starym Sharanie była kontrolka w drzwiach i jak odpalałem auto bez pestki to auto gasło a w drzwiach kierowcy zapalała się dioda. W nowym nie wyjmowałem pestki z kluczyka bo musiał bym ori znaczek uszkodzić. jeśli chodzi o kontrolki na liczniku to raczej nic się nie wyświetli.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
(01-03-2016, 22:33)andrew7800 napisał(a): Z tego co pamiętam to w starym Sharanie była kontrolka w drzwiach i jak odpalałem auto bez pestki to auto gasło a w drzwiach kierowcy zapalała się dioda. W nowym nie wyjmowałem pestki z kluczyka bo musiał bym ori znaczek uszkodzić. jeśli chodzi o kontrolki na liczniku to raczej nic się nie wyświetli.

już wiem. zapala sie sprężynka świec jak jest cos nie tak z immobilizerem. sprawdziłem.
poza tym jestem dumny bo udalo mi się dodać 2 kluczyki izakodować immobilizer czysty.
zrobię jakiś manual z tej operacji.
Odpowiedz




Który bezpiecznik odpowiada za ABS i ESP sharan rok 2002 ?
Odpowiedz
Witam kolegów. Nurtuje mnie taka jedna rzecz. mam w swoim sharanie piloty 2 przyciskowe. czy jest możliwość zakodowania pilotów z 3 przyciskami aby mozna było otwierać również bagażnik?? czy do tego jest potrzebna inna centralka?? ma ktoś może taką wiedzę??
Odpowiedz
Nie ma takiej opcji w oryginale. Jak podłączysz centralkę chińską to będzie taka opcja.
Kluczyk z trzema przyciskami wchodził w oryginale od 2010 roku czyli Sharan 7 N.
Jest: VW SHARAN 2.0 TDI BRT 140 KM, MAGIA TKWI W TDI Heart
Było: VW SHARAN 1.9 TDI AHU 90 KM
VW SHARAN 1.9 TDI 1Z 90 KM
VW SHARAN 2.0 ADY 115 KM
Odpowiedz
(04-03-2016, 03:03)andrew7800 napisał(a): Nie ma takiej opcji w oryginale. Jak podłączysz centralkę chińską to będzie taka opcja.
Kluczyk z trzema przyciskami wchodził w oryginale od 2010 roku czyli Sharan 7 N.

tak myślałemSmile nie umrę bez tego ale fajnie byłoby mieć. dzięki za odpowiedźSmile
Odpowiedz




Podobne wątki…
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Alhambra 07 1.9TDI-Stuki w zawieszeniu. Pytania Dawidos01111 24 9,495 17-12-2016, 07:56
Ostatni post: tdgums
  Nowy samochód, nowe pytania skimir 8 4,942 17-09-2016, 23:00
Ostatni post: wesol
  Uszczelka pod głowicą - inne niż SGA - pytania marecki_name 22 13,998 22-03-2014, 14:28
Ostatni post: kaskader

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 4 gości