Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(23-12-2014 19:38)Kubass32 napisał(a): [ -> ].....to bede szukal czegos znacznie wiekszego z innego auta, tylko jeszcze nie mam pojecia z czego moze mi cos podejsc, .....

Ponieważ to szybkie odpowiedzi - wiec krótko: @Kubass32 - przemyśl 3 razy te modyfikacje - to hamulec - to bezpieczeństwo Twoje, Twoich pasażerów i w końcu innych użytkowników drogi - tu nie ma miejsca na eksperymenty obarczone możliwością błędu - ten błąd może kosztować czyjeś życie.
Witam wszystkich tak bez sciemy to nigdzie nie szukalem pisze od razu tutaj czy ktos wie jak otworzyc tylna klape jak klamka nie dziala czyli ze nie reaguje wogole moze ktos cos wieUndecided
Zapewne od środka, trzeba zdjąć tapicerkę. Chyba, że ktoś inny ma lepszy pomysł
no wlasnie chyba mnie to czekaUndecided ale czy da sie sciagnac tapicerkeHuh
Pewnie będziesz rwac bo wkręty są schowane gdy klapa jest zamknięta... Współczuję
K...a oby nie AngryAngryAngry
Są wkręty po bokach klapy... Tapicerka napewno się uszkodzi
wyczytalem na elektrodzie i jutro dzialam http://www.elektroda.pl/rtvforum/topic1496824.html
Oby się udało Smile
Niestety mnie też to czeka bo gdzieś zwarcie mam na wiązce klapy i centralny nie chce otworzyć.
Przekierowanie