Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(21-07-2015 18:51)mientki824 napisał(a): [ -> ]Witam. Jak najlepiej wyciągnąć silnik z sharana 2,8 benzyna do gory czy dolem jeszcze nie wymieniałem w takim silnika.

Górą. Razem ze skrzynią.
Dużo roboty z demontażem podsufitki i relingów ?
Sharan mk1.
(28-07-2015 19:20)inside4 napisał(a): [ -> ]Dużo roboty z demontażem podsufitki i relingów ?
Sharan mk1.

O właśnie, dołączam się. Wiem że słupki są na jednej śrubie pod mocowaniem pasa i na zatrzaskach ale podsufitka???
Dużo roboty to nie ma trzeba tylko uważać bo strasznie się podsufitka brudzi
Ale ona jest na jakichś zatrzaskach?
Ja u siebie jak montowałem relingi po odkręceniu pasów i zdjęciu uszczelek po prostu ją odgiąłem z tyłu tylko musiałem zdjąć osłony szyb uchylnych ale to wystarczy delikatnie pociągnąć
Dodam że podsufitka nie ma żadnych zatrzasków trzyma ją uchwyty na rękę i uszczelki drzwi
(30-07-2015 06:32)grzesiekm napisał(a): [ -> ]Dodam że podsufitka nie ma żadnych zatrzasków trzyma ją uchwyty na rękę i uszczelki drzwi

Oooo, o to mi chodziło! Muszę wyjąć swoją, bo coś przy tylnej klapie woda się pojawiła. I to nie uszczelka.
To pewnie relingiem cieknie
problem rozwiazany ze swistem a mianowice wydmuchalo ta malutka pojedyncza uszczelke co idzie z kolektora wydechowego do egr i swistu juz brak a naprawde wskazywalo to na uszkodzenie turbiny ale na szczescie nie ufff pzdr
Przekierowanie