Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ja ten komunikat wyłączyłem w cholerę, gdyż kable sprawdzone i wygląda ok, a klocki grube jak prawie palec.
To jest tylko jako infirmacja dla totalnie glupiego kierowcy ktory poprostu jezdzi autem póki kola nie odpadna. Dla kogis kto zawsze doglada auta sprawdza czuwa itd nie jest to do niczego potrzebne. Ludzie podniecaja sie tak bajeranckimi lampeczkami i innymi gadzetami. Kiedys raz w roku sie auto brako czyscilo hamulce bralo smarownice i zapinalo kolejno na kalamitki i zapodawalo smar. Dzis niestety juz ludzie tylko jezdza i nie mysla by cokoliwiek sprawdzac przeciwdzialac.
Wyłączył bym ale nie mam VCDSa :-)
Tylko kabelek vagcom i tester od viakena.
I to w zupelnosci wystarczy. Generalnie vcds to nadal to samo co vag com. Na nowszej wersji zmienili poprostu nazwe.
Chłopaki w moim sharanie 2002r 1.9auy jakie będą tarcze z tyłu? 268mm czy 294 czy jakoś tak. Po Vin idzie sprawdzić??? Widzę nadszedł ich koniec a w czwartek jadę do polski to bym już coś tam kupił.
Panowie spotkaliście się w Sharanie po lifcie z 2004 r. 1.9 TDI ASZ 130 ze zniekształcającą się pokrywą zaworów co prowadzi do wycieków z pod pokrywy ?
Macie wycieki przy przedłużce wlewu oleju ?
(21-01-2017 23:45)PabloLG napisał(a): [ -> ]Chłopaki w moim sharanie 2002r 1.9auy jakie będą tarcze z tyłu? 268mm czy 294 czy jakoś tak. Po Vin idzie sprawdzić??? Widzę nadszedł ich koniec a w czwartek jadę do polski to bym już coś tam kupił.

Ja kupuje części w sklepie internetowym arwit.pl .
http://esamochodoweczesci.pl/czesci-samo...00006.aspx - dla Sharana z silnikiem 85 kW
Po podaniu informacji o aucie wyskakują części ,a i dla pewności można do nich zadzwonić i po VIN-ie Ci znajdą . Ja tak kupowałem u nich.
(21-01-2017 23:45)PabloLG napisał(a): [ -> ]Chłopaki w moim sharanie 2002r 1.9auy jakie będą tarcze z tyłu? 268mm czy 294 czy jakoś tak. Po Vin idzie sprawdzić??? Widzę nadszedł ich koniec a w czwartek jadę do polski to bym już coś tam kupił.

Masz 268 na tyle.Wink Większość SGA takie miała. Jedynie 1,8T oraz V6 i 4Motion miały większe na tyle.
Oki dzięki Smile
Czesc,

Pytanie dotyczace miski olejowej. Planuje ja wymienic i czy przy tej operacji trzeba unisic silnik? Miska jak pamietam chyba jest nad sankami ale nie jestem pewien. Sharan tdi, 130KM, ASZ.
nie nic nie musisz podwieszać ani unosic.Inbus chyba 5 lub kluczyk nasadowy 10mm z przedłuzką i przegubem. pamietaj aby odkrecic miske miedzy silnikiem a skrzynia trzeba koło zamachhowe ustawic w odpowiednie miejsce. Są wyciecia.
Przekierowanie