Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
To przod tyl to nie czasem luz na klockach hamulcowych masz bo nie powinno byc takich objawow bo nie ma w zasadzie od czego.
witam, powiedzcie mi na szybko czy podejdzie wygłuszenie maski z sharana mk1 do sharana mk1FL?
To tak na szybko odpowiem że od roku 2000 do 2010 są te same wygłuszenia przedniej maski. Od 1995 do 2000 roku jest inne i nie pasuje do nowszej wersji.Smile
Dobra teraz ja Cool
Jak bezpiecznie ściągnąć tą plastikową tapicerkę z tylnej klapy, ona ma jakieś zatrzaski, wkręty..??
Muszę zdemontować lewą stronę blendy bo wlała się woda i troche syfu naleciało i chcę to wyczyścić i dodatkowo potem uszczelnić jakimś silikonem.
musisz odkręcić wkręty które są w uchwycie do zamykania klapy od wewnątrz, po 1 wkręcie również jest pod klapkami które służą do wymiany żarówek, zdejmujesz/odchylasz poprzez podważenie białą obwódkę górną, później targasz już całość która trzyma na metalowych spinkach,
ostatnio właśnie zmieniałem u siebie lampy na nowe bo moje też jakby zalało,
Dzisiaj zdjąłem całą blendę i niestety nie da się tego wyczyścić bo ta lampa (wsteczny, przeciwmgłowy) jest nierozbieralna i tylko woda mi wyleciała tam gdzie szlag trafił uszczelkę od góry. Uszczelka podklejona klejem i woda nie powinna się wlewać, ale i tak muszę kupić nową lampę bo są czarne plamy Angry.
Ma ktoś taką lampę na sprzedaż.? Szukam na alledrogo i są, ale niestety takie jak moje czyli z czarnymi plamami, to chyba jakaś wada fabryczna tych lamp, a ja szukam czyściutkiej.
Panowie wiem ze to nie gelda ale to info na 3 dni tylko otoz przeszkadzaja mojej babci drzwi wiec musze je do srody zwinac od niej wiec za kompletne prawie kompletne drzwi bez zamka i klamki czyli drzwi szyba silnik szyby wszystkie linki i instalacja srodek cena 300 cena tylko do srody ! W srode drzwi leca w skupie czesci i za tyle je wyceniaja za sztuke .
Tapicerke moge dodac ale panelow przelacznikow brak
Ultra.
Jeśli masz zalaną tą lampę to spróbuj ją rozebrać. Musisz podcinać klej nożykiem aż wydłubiesz cały, możesz to próbować robić na gorąco.
Ostatecznie może ci pęknąć ale jak i tak masz zamiar wymieniać to...

Co do czystych lamp - szukaj, ja znalazłem :-)
@skimir.
Próbowałem tam dłubać, ale zostawiłem w spokoju bo tak mocno trzymał ten szary plastik, że bałem się, że po prostu połamie ten klosz. Ta blenda to jakaś wada fabryczna, bo ta lewa lampa jakby "puchnie" i wywala ją do przodu i uszczelka zostaje przy klapie i jest szpara i caly syf tam się zbiera.....
Jak ktoś ma na zbyciu taką lampę lewa strona CZYSTA bez jakiś zacieków to kupię Big Grin
Po podłączeniu wiązki tempomatu nie mogę sie połączyć z kompem ,kabelki wpięte prawidłowo tylko zastanawiam sie czy plus ginie dopiero jak wyciągnę kluczyk ,a powinien ginąć gdy kluczyk jest w pozycji zero
Przekierowanie