Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
4motion łożysko koła tył - występuje samo łożysko czy razem z piastą ??.
Wszystkie sga mają to samo, jeden rodzaj łożysk nieważne czy przód czy tył itd.
Potwierdzam. Dziś wymieniałem u siebie łożysko tylne jest oddzielnie. Tylne jest takie samo jak przednie ale reszta inna w przednio napędowym.Wink Tylne piasty mam takie jak przednie z frezem na przegub napędowy.
Dzięki.Smile
Witam Smile

Panowie mam problem. Mam sharana 1.9 tdi 110km AFN. Szukam pompy wspomagania i znalazłem pompę TRW JPR150. Czy ta pompa będzie pasowała do mojego auta? Wizualnie jest identyczna. Z góry dzięki za opdpowiedź.
Witam.

Nie będzie pasowała, ta co podałeś jest od benzyny 2.8l i po pierwsze jest nieznacznie krótsza, a po drugie "daje" inne ciśnienie i tu robi się problem, bo chyba pierwsze pompy od AFN miały niższe ciśnienie niż ta od 2.8l, a późniejsze wyższe, bo do samego AFN były dwa, jak nie więcej rodzajów pomp więc musisz szukać po numerach tej co masz albo po numerze VIN.

Pozdrawiam
Witam czy McPherson od VW Sharan podejdzie do Forda MK 2
Jeżeli masz na myśli Galaxy WA6 to nie
awaria rurki aluminiowej do dogrzewacza ma ktoś jakis patent na wymianę lub naprawę , dzis wyczaiłem lekkie zapocenie z pod jednej obejmy
Jeśli guma cała to chyba cieknie bo kamień dostał się między gumę a rurkę.
Przekierowanie