Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Alhambra 1.9 TDi 90km '98
Gdzie jest czujnik temperatury zewnętrznej od climatronika? Bo ostatnio mi sporo zawyża temperature, a stało sie to po problemach z aku i trudnym odpalaniem. Nie wiem czy to ma coś do rzeczy, ale szukam przyczyn. Niby bajer ta temp. zew. ale warto wiedzieć jak tam na zewnątrz Tongue
Czujnik temperatury zewnetrznej jest chyba tylko jeden nie wiem jak w przedliftach ale w po liftowych jest za kratka prawego halogenu.
Hmmmm u mnie w lewej kratce coś jest. Niestety kratka uległa drobnemu uszkodzeniu przez bażanta i być może dlatego świruje. Dzięki wielkie Smile
czy mcpersony od mk2 2005 rok diesel pasują do mk1 diesel ? wydaje mi się ze tak ale wole się upewnić
Witam.

Co masz na myśli pisząc McPherson, bo to jest cały zespół, jeśli Ci chodzi o łożysko + gumę to są takie same, jeśli chodzi o całą kolumnę, to nie.

Pozdrawiam
chodzi mi o całą kolumne
Jeśli chodzi o całość czyli amortyzator sprężyna łozysko górne z poduszką i kopyto to nie pasują. W rocznikach 1995- 2000roku masz sruby cienkie od przykręcenia jarzma do kopyta a po 2005 co pytasz są duże grube sruby. Nie połączysz z dwóch jednego bo się nie da.
Witam.

Tam nie tylko śruby są inne od mocowania jarzma, w mkI jest ono "płaskie na równi ze zwrotnicą", w mkI fl jest to na "wypuście w stronę przegubu".

Pozdrawiam
szkoda , myślałem że poprzekładam sobie , bo kolezka kiedyś rozebrał takiego nie zjeżdzonego szarana 2005 rok , chciał mi dać te mcpersony , myślałem ze przerzuce amorki
koledzy chyba trochę żle wytłumaczyłem, chodzi mi o amortyzator przód + sprężyna + łożysko górne , chodzi mi tylko o to , a tak podejrzałem na allegro na różne firmy amortyzatorów i poduszek i jest jak byk że od 1995 do 2006 roku są takie same amory i górne poduszki
Witam.

Amorki i poduszki z łożyskami i sprężyny są takie same, oczywiście uwzględniając rodzaj zawieszenia i wyposażenia, natomiast zwrotnice są inne.

Pozdrawiam
Przekierowanie