Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(18-12-2019 22:43)pablooo4 napisał(a): [ -> ]
(01-12-2019 20:37)DDiablo napisał(a): [ -> ]pablooo4 Nie musisz zdejmować schowka żeby ten włącznik podpiąć, potem tylko problem z wycelowaniem w zębatkę 50% szans że uda się trafić i nie będzie opadać na pełnej $^#% Smile

Dało radę zdjąć schowek, mało tego założyć też, czujnik jest, miejsce jest ale coś nie chce się trzymać, widać że był wklejony na jakiś klej na gorąco.. Najlepsze że ten czujnik okazuje się to czujnik taki sam jak hamulca ręcznego

O to coś nowego, nawet nie wiedziałem Smile
Witam nie wiem czy własciwy dział ale odpowiedzi potrzebuję szybko ,chcę kupić błotnik przedni do SHARIKA znajduje sie on w Gdańsku a ja Białystok czy zna ktoś jakąs firmę przewozową która mogła by w miarę dobrym stanie to dostarczyć ???
Witajcie!
Możecie mi podpowiedzieć jaki nr. ma przekaźnik pompki paliwa w baku w Alhambrze 2004? Kiedyś czytałem że potrafi szwankować ale nie znalazłem oznaczenia. Dzięki.
O ile sie nie mylę to 53 jest na pierwszej warstwie. Jakoś nie doświadczyłem częstego szwankowania ;-) to już prędzej przekaźnik 100 na drugiej warstwie ten odciążający moment rozruchu ( drugi o tym samym numerze zawiaduje grzaną przednią szybą jeśli jest )
(23-12-2019 17:31)kalamb napisał(a): [ -> ]O ile sie nie mylę to 53 jest na pierwszej warstwie. Jakoś nie doświadczyłem częstego szwankowania ;-) to już prędzej przekaźnik 100 na drugiej warstwie ten odciążający moment rozruchu ( drugi o tym samym numerze zawiaduje grzaną przednią szybą jeśli jest )

W temacie o gaśnięciu zimnego silnika i problemach z odpaleniem go była mowa właśnie o przekaźniku pompki paliwa w baku, a nie był podany nr. przekaźnika. Dzięki
Zazwyczaj jest to przekaźnik 109. Tylko wtedy gdy nie odpala, nie łączy się też vag z ecm silnika.
Pytanie na szybko Smile o zderzak przedni.
moj sharan 2004 rok po 2 lifcie z ksenonem i pdc , chromem.

Cyz bedzie pasował zderzak z sharana z roku 2001 (tez ksenon i pdc) brak chromu.

idzie przelozyc grill ???
Stary zderzak nie ma otworów na chromy z grila.
Dzieki Wink
Dzień dobry. Wypadła osłona od kabli w lusterku wstecznym i nie wiem jak ja zamontować. Odłączyłam lusterko z zaczepów, ale jak próbuje zamontować z osłoną to jest problem. Może jakaś podpowiedz. Alhambra 2014
Przekierowanie