Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Witam.

Wystarczy skorzystać z opcji "szukaj": http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=9125, a to tylko jeden z kilku wątków, w których ten problem jest opisany i rozwiązany, najprostszy sposób, to zacząć od odłączania po kolei wtyczek od kolejnych zamków i sprawdzanie kiedy zadziała reszta, jeżeli przyczyną oczywiście będzie zwarcie.

Pozdrawiam
(18-08-2017 15:23)Sianko napisał(a): [ -> ]Siema wszystkim mam pytanie wie ktos moze w jakis sposob sprawdzis zamki centralnego otwieranie i zamykanie ktory jest padniety
Blad 01146 i dziala tylko drzwi kierowcy bagarznik i wlew paliwa reszta milczy kable w drzwiach cale

Na początku czerwca przerabiałem ten temat kilka stron wcześniej:
http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread...5&page=200

(03-06-2017 23:30)LJ3 napisał(a): [ -> ]
(02-06-2017 16:38)tolus24 napisał(a): [ -> ](....) zdjąć boczki i wypinać po kolei wtyczki od centralnego zamka i za każdym razem sprawdzać czy pozostałe się zamkną, bo możesz mieć zwarcie w jednym i będzie blokował pozostałe, był taki przypadek opisywany tu na forum. (....)
Pozdrawiam

'tolus24' - Dziękuję za odpowiedz.

Dzisiaj zrobiłem jak opisałeś wyżej. Zdjąłem boczki z nie zamykających się drzwi i po kolei odpinałem zasilanie od siłowników i .... "BINGO"!
Okazało się, że jeden z siłowników (tył z prawej) jest uszkodzony - nie działa. Pewnie gdzieś zwiera? Po jego odpięciu wszystkie pozostałe zamki zadziałały jak należy.
Rozebrałem ten siłownik ale nie widzę "na oko" nigdzie uszkodzenia. W środku jak nowy. Pewnie któryś z silniczków ma przebicie ....

Mam jeszcze jedno pytanie:
Czy siłowniki i może zamki we wszystkich rocznikach 96-00 MK1 i 00-06 MK2 są takie same, na sześć pinów? Chodzi mi o zamki z prawej przód i tył oraz z lewej tył.
Z foto widzę, że .... różnią się tylko klamkami, cięgnami??
Huh

Siłowniki dostępne są na alledrogo za "parę złotych".
U mnie działają do dnia dzisiejszego.

P.S.
bagaż bagażnik itd...

Pozdrawiam
LJ3
Big Grin
Oks dzieki posprawdzalem tak jak bylo w tematach jeszcze raz instalacje sprawdzilem ale jednak zamek przod strona pasarzera padniety a juz go raz robilem i byłem przekonany ze niemozliwe ze padl znow Dzieki wielkie za pomoc Smile
Cześć wszystkim prosty i tani sposób na mini Jacka / auxa w radiu gamma 5 kotos zna ?
Albo a kupujesz adapter albo adaptujesz sam.
Znalazłem taki adapter i cena 100 zł :/ sporo Jak za aux do starego szarika ma ktoś schemat do takiego home made adaptera pozatym skad wziac kostkę szkoda tej od zmieniarki ... A moze transmiter fm/kaseta ktoś używał takie cuda i poleca ?
Transmiter FM to fajna sprawa tylko wnerwia gdy jeździsz po różnych regionach gdzie akurat na wybranej przez ciebie fali nadaje jakaś stacja która ma silniejszy sygnał i albo się nakłada albo zagłusza. Poza tym te tańsze mają tendencję do ciągłego lekkiego pisku w głośnikach co na dłuższą metę drażni. Nie wiem jak w droższych.
(19-08-2017 14:07)Zdzichu.cl.97 napisał(a): [ -> ]Cześć wszystkim prosty i tani sposób na mini Jacka / auxa w radiu gamma 5 kotos zna ?

Mam to w Alhambrze. Z takim oryginalnym kaseciakiem. Chyba Gamma.

Mój ma tylko jacka a ten z tej aukcji ma jeszcze USB.
Jestem bardzo zadowolony z tego.

http://allegro.pl/zmieniarka-mp3-vw-audi...11812.html
Czy pas kierowcy lub z drugiego rzędu będzie pasować na miejsce pasażera z przodu? Lub też z model przedliftowego do polifta?
Chyba raczej nie. Nawet z tego względu że są mocowane pod innym kątem i będziesz miał zblokowany cały czas. Chodzi mi dokładnie o ten śrut co blokuje zwijak oraz nabój od napinacza pasów(mocowanie-umiejscowienie) . Już chyba bardziej z przed lifta będzie pasował z tej samej strony.
Przekierowanie