Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
No ale ja wiem ze odkrecisz srube centralna i przegub sie nie bedzie cofal w piascie. Sam z siebie nie wyjdzie. Nie ma takiej opcji.

Tak jak mowilem nie bylo jechane duzo kilometrow to nie zniszczy wielofrezu w piascie i nie zaora lozyska. Lozysko sklada sie z dwoch polowek i skrecenie tdj sruby kasuje luz na nim.
aż tak dużo to nie przejechałem Tongue Jakieś 100km Big Grin
Nic sie nie stalo. Dokrec srube tylko. Choc pewnie luzna ta sruba musiala byc wczesniej juz.
śruba już dokręcona Tongue Przy okazji jeszcze zapytam. Nie działa mi zew. klamka w przednich prawych drzwiach. Przed zdemontowaniem tapicerki chciałem zdjąć klamke i zerknąć co tam sie mogło stać. Myślałem, że będzie jak w Passacie, że odkręce śrube i klamka moja. Odkręciłem śrube (tzw. torxa) i klamka nawet nie drgnęła. Coś jeszcze musze zrobić ?
dość dawno to wymieniałem albo musisz pociągnąć z wyczuciem klamkę w stronę lusterka i do siebie albo trzeba wyciągnąć wkładkę kluczykiem i dopiero osobno klamka wyjdzie nie chcę wprowadzić w błąd jak źle mówię mieszają mi się inne klamki już za dożo tego Tongue to sorki jak coś poprawcie mnie
Po odkręceniu śruby torksa przesuwamy klamkę zewnętrzną w kierunku przodu auta. Po przesunięciu się klamki do przodu wyjmujemy klamkę. Klamka wychodzi razem z wkładką.
Tak wygląda po wyjęciu:
[Obrazek: pol_pm_VW-Sharan-I-95-10-klamka-zewnetrz...8366_1.jpg]
dzięki bardzo. W wolnej chwili to sobie zrobie i najwyżej dopytam jakbym coś nie wiedział. Niby próbowałem przesuwac do przodu, ale teraz użyje większej siły Tongue
Mam takie pytanie spac przez to nie moge znawcy turbawek do sharika afn ktora turbawka byla by najodpowiedniejsza bo czytam po necie szukam i konkretu nie znalazlem Asz/Arl/Brd i ktora albo jaki konkretnie model z nich jest wytrzymaly i najmniej awaryjny bo planuje zmiane ale mam dylemat i nie wiem co szukac wiem tyle ze najlepiej nieregenerowana
Sianko - Jeszcze bardziej sprecyzuj co ty chcesz. Chcesz wymienić turbo aby auto z chipowac czy tylko wymienić bo twoje siada na zwykłą serie???
Wymienic turbawke i wtryski a pozniej chip, wtryski to wiem jakie tylko turbo nie ogarniam ktoro bylo by lepsze z tych trzech i jaki model bo czytalem o jakis wloskich o jakis kkk i geret i sam juz nwm na co patrzec bo nigdzie nie jest konkretnie napisane xd
Przekierowanie