Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
miejsce mam u koleżki , i nie wiem czy tak nie zrobię
jeżeli następny też ma być SAG, to może sobie zostaw dawcę organów?
Z przedlifta mu się nie przyda do polifta.
Hej,

Jak zdjąć przelotkę od strony klapy bagażnika w sharnie 04'. Od strony budy wiem że trzeba ścisnąć ręką przy mocowaniu i puszcza ale od strony klapy ani ruszTongue a nie chce niczego połamać.

Z góry dziękuję za pomoc!
koledzy przypadkiem kupiłem kilka dni temu alhambre 2002 rok 1.9 115 km , tylko dlatego że babka dała mi fakture z 07.2019 r na wymiane kompletnego sprzegł z dwumasa , rozrzad ma przejechane 15..000 , progi wymienione przez blacharza i polakierowane naprawdę bardzo ładnie , przebieg 303.000 ???? ciekawe , pytanie , można gdzieś sprawdzić przebieg z niemiec ,jeżeli był tam serwisowany , sprowadzony był w 2014 roku , pokazuja sie jakieś strony w necie ale płatne , ma ktoś możliwość sprawdzić to podam vin ???
(29-04-2020 19:13)Mazur1908 napisał(a): [ -> ]koledzy przypadkiem kupiłem kilka dni temu alhambre 2002 rok 1.9 115 km , tylko dlatego że babka dała mi fakture z 07.2019 r na wymiane kompletnego sprzegł z dwumasa , rozrzad ma przejechane 15..000 , progi wymienione przez blacharza i polakierowane naprawdę bardzo ładnie , przebieg 303.000 ???? ciekawe , pytanie , można gdzieś sprawdzić przebieg z niemiec ,jeżeli był tam serwisowany , sprowadzony był w 2014 roku , pokazuja sie jakieś strony w necie ale płatne , ma ktoś możliwość sprawdzić to podam vin ???

Ja sprawdzałem ostatnio na tej stronie
https://www.carvertical.com/pl/
trzeba zapłacić ale to nie są duże pieniądze
(29-04-2020 19:13)Mazur1908 napisał(a): [ -> ]koledzy przypadkiem kupiłem kilka dni temu alhambre 2002 rok 1.9 115 km , tylko dlatego że babka dała mi fakture z 07.2019 r na wymiane kompletnego sprzegł z dwumasa , rozrzad ma przejechane 15..000 , progi wymienione przez blacharza i polakierowane naprawdę bardzo ładnie , przebieg 303.000 ???? ciekawe , pytanie , można gdzieś sprawdzić przebieg z niemiec ,jeżeli był tam serwisowany , sprowadzony był w 2014 roku , pokazuja sie jakieś strony w necie ale płatne , ma ktoś możliwość sprawdzić to podam vin ???

To jest przebieg "w dolnym stanie wód" dla takiego samochodu, ale jeszcze może być prawdziwy. Jak jesteś zadowolony ze stanu, to jest najważniejsze.
dzisiaj wymieniłem olej i zauważyłem że turbina jest cała ulana ....[automat-usunięto wulgaryzm] , nie wiem czy nie znajde gdzieś używki , zobaczymy
Mokra turbina nie znaczy o jej awarii tylko o problemie z podejściem lub spływem oleju. Ewentualnie nieszczelny wąż powietrzny którym opary oleju dmuchają i wilgocą.
czyli pasuje ją wymyć i zobaczyć węże
Przekierowanie