Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Jaki jest rozmiar śruby typu torx do pozycjonowania tarczy hamulcowej z tyłu w szariku po 2000 roku? Spotykam się z różnymi rozmiarami i już sam nie wiem co mam kupić.
Chyba piątka jak dobrze pamiętam.
Witam.

Tam jest troszkę większa śruba Smile i dość specyficzna, na dodatek o twardości 8.8, numer oryginału N90571202, ewentualnie możesz kupić Febi 01893. Nie radzę kupować w markecie.

Pozdrawiam
Dzięki chłopaki Wink
Sam zdejmę jednak to koło i sprawdzę bo "chyba 5" mi nie wystarczy Big Grin
Jak wygląda ta śruba to wiem dobrze i dla mnie nie jest jakaś nadzwyczajna. Kolego tolus, to co przedstawiłeś to nie wiem do czego to. Ty dałeś na płaską główkę i to jest typu imbus więc raczej nie ori.
Witam.

No to zadzwoń do serwisu i zobacz jaki numer Ci podadzą, jeśli masz auto takie jak w opisie to ja innej nie spotkałem, bo chyba nawet stary numer N90571201 wyglądał tak samo. Oczywiście nie twierdzę, że może być inaczej ale mi jeszcze innej nie sprzedali w serwisie.

Pozdrawiam
sprawdz bo chyba teraz mi sie cos kojarzy ze to moze byc 8.
No to rozwieję wszeklkie wątpliwości.
To M10 z gniazdem T45
Dzięki za odpowiedzi Wink
Witam.Mam pytanie jak zabezpieczona jest półoś w przegubie wewnętrznym i jak to rozłączyć-potrzebuję wymienić gumę na przegubie wewnętrznym z lewej strony bo popękała-pacjent to Sharan 1,9 TDI z 1997r-skrzynia biegów manualna o oznaczeniu DJY.
Witam. mam pytanie do kolegów...mianowicie: czy do wymiennika ciepła pod deską gdzie idą przewody klimy od zaworu, można się jakoś dostać nie zdejmując deski?? chodzi mi o sprawdzenie szczelności klimy, czy czasem tam nie ma nieszczelności. z góry dzięki za wszelkie sugestie.
Jeśli w układzie jest kontrast a raczej powinien być to wystarczy tylko pod UV obserwować czy z kratek widać ze sieć świeci.
Przekierowanie