Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(17-05-2015 11:27)mamolo napisał(a): [ -> ]Więc ponawiam pytanie czy kostkę od wiązki elektrycznej można jakoś rozebrać?
Kostka elektryczna powinna się rozpołowić, a jak nie da rady to trzeba spróbować wypiąć przewody (zaznaczając lokalizację, by później się nie pomylić przy wpinaniu).
(17-05-2015 17:04)andrew7800 napisał(a): [ -> ]Dobrze szukasz to są nakładki progowe lub progi. Na allegro to ciężko dostać. Rzadki towar a jak się pojawi to 250 złotych za komplet.Huh

Raz widziałem takie nakładki chyba to były one i właśnie podobna cena(250) z tym, że były mocno zniszczone....
(17-05-2015 11:27)mamolo napisał(a): [ -> ]Więc ponawiam pytanie czy kostkę od wiązki elektrycznej można jakoś rozebrać?

Cóż, 3 razy co najmniej zdarzyło mi się wyciągać wiązkę tylnej klapy. I właśnie przeciągałem ją przez przelotkę do wewnątrz auta - bo w klapie są mniejsze wtyczki. Ale zawsze możesz powyciągać piny - nie będzie łatwo, ale da się.
Czy poszycie progu w Sharanie między MK1, MK1 FL jest takie same..??
Na jednych aukcjach sprzedają progi z roczników 95-00, a na innych 95-10 i teraz nie wiem który brać, a poszycia są prawie identyczne.
Witam. dzisiaj zauważyłem że wskazówka temp płynu jest ciut ponad 90st, wentylatory nie słyszę żeby chodziły, węże dolne są miękkie ale wąż do termostatu jest twardy, wywaliło mi płynu przez zbiorniczek.
przeczytałem kilka postów o UPG i innych. czy coś możecie podpowiedzieć??
czy to termostat zamknięty i nie puszcza??
Może termostat się nie otworzył. Potrafią się przyciąć. To by sugerował ten twardy wąż przy termostacie.
Sprawdź termostat (koszt 30 złociszy nowy).
Jeśli to uszczelka to skacze temp i rośnie w górę oraz wyrzuca płyn.
Panowie gdzie w kabinie kierowcy znajdę przewody od halogenów? Chodzi mi gdzie fizycznie znajdują się w okolicy kolumny ? Moduł komfortu ? Włącznik ? Chcę halogeny wykorzystać do czegoś i potrzebuję nimi sterować
Koledzy czy ktos moze mi zdradzic numery seryjne Vw chlapaczy do MK1 kol przednich i tylnych ?
(06-06-2015 18:29)kowalwalcz napisał(a): [ -> ]Panowie gdzie w kabinie kierowcy znajdę przewody od halogenów? Chodzi mi gdzie fizycznie znajdują się w okolicy kolumny ? Moduł komfortu ? Włącznik ? Chcę halogeny wykorzystać do czegoś i potrzebuję nimi sterować
Są przy włączniku swiateł.
Witam,
Ostatnio zauważyłem że tył zaczął pływać a przy większej prędkości delikatnie ruszając kierownicą prawo lewo czuć jak tył samochodu pływa niczym chorągiewka na wietrze.
Rozumiem że tuleje wahaczy się wyrobiły, czy coś jeszcze poleciało?
Przekierowanie