Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Mam pytanko, czy włączniki ogrzewania szyb (przednich i tylnych) , przełącznik ESP itp w sharanach i alhambrach mają podświetlenie czerwone w obu modelach? czy czerwone dla Alh. lub niebieskie dla sharana?
I jak jest z licznikami, w sharanach każdy ma podświetlenie na niebiesko, a w Alhambrze na czerwono?
Przełączniki,przyciski oba mają na czerwono a licznik w sharanie jest niebiesko-czerwony a Ala ma czerwony. Tutaj mowa o modelach po 2000 roku.
Koledzy mam banalne pytanie ,szukam jaka mam skrzyńie biegow konkretnie jaki model tak jak np.silnik ma oznaczenie ASZ. Gdzie tego szukać. Z tylu w schowku na naklejce gdzie jest podany numer lakieru itp. Nic nie ma. Podpowiedzcie mi. Dzieki.
Jest właśnie na tej wlepce w bagażniku. Jesteś w gorącej wodzie kąpany.
A jak tam nie ma to zostaje tylko na skrzyni ,tylko gdzie go znaleść ?
No jak nie ma jak jest. Ta wlepka jest powtorzona w książce serwisowej.
Nie mam książki serwisowej,wesol pisz gdzie jest na skrzyni a nie mi tu piszesz o książce serwisowej. Moge kupic w księgarni i bedzie to samo. Nalepkę mam ale nie jest napisane jaka skrzynia jest zamontowana. Puste miejsce jest za oznaczeniem silnika,dziwne ale prawdziwe. Moj vw T4 ma w 2 ,3 miejscach taka nalepkę a SGA tylko w jednym ?
S aoznaczenia na skrzyni tez ale kto wie czy ktos tam cos juz nie majstrowal i nie zmieniana byla trzy razy skrzynia. Jelsi pytasz jaka powinienes miec albo z jaka wyszlo auto z fabryki to ci podalem. Mozesz do etki kuknac i tez bedzie kod a nawet pewnei ze dwa albo trzy. CO by nie bylo to praktycnzie wszystkie te do tdi PD sa takie same z drobnymi niuansami i pasuja zamiennie.
Raczej nie była zmieniana,gdyz to widać. Poszukam pozniej jakie sa możliwości w kombinacji,po prostu chciałem sie zorientować co mam i jak to ma sie do innych skrzyń biegow gdy trzeba robic 5 bieg. I chciałem sprawdzic co ja mam a tu Zonk. Gdyz na forum Seata Leona chłopaki ładnie opisują jak sie za to zabrać. W niektórych skrzyniach sa zaślepki, a w niektórych pokrywy odkręcane.
peters- wyje ci piąty bieg???? Jaki przebieg masz??
Przekierowanie