Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Tak nad skrzynią. Tam pod tą ala harmonijka jest łożysko. Tam troszkę napsikać, wprowadzić oleju strzykawka co jakiś czas i będzie chodzić jak laleczka. W linki to tez pod tą harmonijke to tez juz się tam rozejdzie po lince i pancerzu. Ten mechanizm od linek tu na skrzyni tez warto wyczyścić i naśladować bo są tam skizgi takie białe.
Ja przy tym użyłem białego smaru w spray Wink teraz biegi lekko chodzą że mmm Smile
Dzieki,nawet nie wiedziałem ze tam cos sie smaruje,choc chciałem powiem szczerze cos z tym fantem zrobic. Ale dostęp nie ciekawy wiec i chęci były nijakie.
Skoro mamy pięknął pogodę pomyslałem że wypiorę oryginalne poszewki na fotele, widziałem zamki więc da się to chyba rozebrać... jednak okazało się że to nie do końca takie proste...
Czy ktoś posiada jakiś turtial jak rozkęcić w pełni fotel i zdjąć oryginalne poszewki?
Dzięki Tongue
Żeby zdjąć tapicerkę z foteli musisz je wyjąć (jest łatwiej), odkręcić plastiki i oddzielić oparcie. Tapicerka jest na środku oparcia i siedziska łapana na takie metalowe klamry tapicerskie - trzeba je przeciąć, potem zakładasz w ich miejsce plastikowe opaski zaciskowe. Robota na dwa dni. Gdzieś w schematach chyba to jest.
Tu masz instrukcję pod 70.
Super, dziękuje.
Czwartek będzie pełen wrażeń. Smile
Panowie gdzie w sharanie 98 szukac wtyczki do prawego (pasazera) halogenu ??
Moze jakies zdjecie albo cos bo ja dzis juz zwatpilem.
mozliwe zeby tylko jedna wtyczke dali ??
Auto nie mialo ich fabrycznie ale po zalozeniu wlacznika i lewego halogenu wsio hula Smile

ma ktos rozpiske bezpieczniko do takiego auta (chodzi mi tez o amperaz)
Panowie pali się.
Gdzie się znajduje sterownik xenonów 5M0907357D sw sharanie 2002r.
Potrzebne na wczoraj. szyyyyyyyyyyyyyybkooooooooooo!!!!!!
Witam.

Jesteś pewien swojego pytania, bo według mnie ten sterownik występował dopiero w modelach 7N czyli od 2010/2011r. i na moje w 2002r. w Sharanie go nie znajdziesz, popatrz sobie nawet na datę produkcji tych sterowników, najwcześniejsza jest chyba z 2010r.

Pozdrawiam
Przekierowanie