Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale tam jest więcej kabli niż tylko + i -. Do samego sterowania zamkiem idzie chyba 6 kabli.
No tak domyslilem sie ze tam ida od centralnego od szyb itp itd tylko kwestia tego czego.szukac w tych kablach co moze byc walniete ile takich plusowych tam ma byc ile masowych kabli i ta reszta jak to sprawdzic szukalem na necie i sie nie spotkalem zeby cale.drzwi komus wysiadly a wiazka byla cała
a może się rozpieło mantej nieszczęsnej kostce obrotowej w słupku....
Wkurzylem sie zaczolem wszystko rozbierac i wyciagnolem ze slupka i z drzwi wiazke polaczylem po za slupkiem i sciagnolem z wiaski drzwi ten ala slimak co zabezpiecza wiazke dochnolem do konca i wszystko.dziala okazalo sie ze poprzedni wlasciciel jak rozbieral w zabezpieczeniu wiazki w slubku ten pierscien jeden zabek wygiol sie tak nie fortunnie ze odpychal wiazke i nie bylo kontaktu odpowiedniego Dzieki z gory za wszelkie podpowiedzi Smile
HAHA ! Wygrałem Czajnik Na Pilota!
Witam Was koledzy. Mam pytanko. Czy czujnik abs koło lewe przód wg rocznika bedzie tylko jeden rodzaj czy nie? Bo widziałem jedne z pojedynczą wtyczką A inne z czujnikiem klocków. Mój sharan to 2001 1.9 aut. Z lenistwa nie chce mi się koła zdejmować. Z góry dzięki za podpowiedzi.
Moj ma z przodu jeden czujnik od klocków i na każde koło kabel od ABS u. Wiec gdzies musi byc podwójny kabel idący razem od klocków i ABS u.
(15-09-2016 07:29)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Czy czujnik abs koło lewe przód wg rocznika bedzie tylko jeden rodzaj czy nie?
Po liftowe modele maiły raczej wszystkie zintegrowane z kabelkiem od zużycia klocków. (Lewy przód).
(15-09-2016 13:09)Bogos napisał(a): [ -> ]
(15-09-2016 07:29)pablooo4 napisał(a): [ -> ]Czy czujnik abs koło lewe przód wg rocznika bedzie tylko jeden rodzaj czy nie?
Po liftowe modele maiły raczej wszystkie zintegrowane z kabelkiem od zużycia klocków. (Lewy przód).

Dzięki bardzo.
u mnie czujki klocków są odłączone a czujki abs działają...
Przekierowanie