Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Nie, ten jest od płynu chłodniczego. Obok zbiorniczka spryskiwacza poniżej
(06-03-2017 15:56)rafal4610 napisał(a): [ -> ]A jeszcze jaki i gdzie dolac olej do wspomagania ? To jest ten zbiornik za akumulatorem w strone zegarów ?
Szukaj zbiorniczka z zielonym korkiem (wspomaganie). Niebieski to płyn spryskiwaczy. To tak łopatologicznie wytłumaczone
Rozładowało mi kolejny akumulator w ciągu chwili dosłownie. Po kilkunastokilometrowej trasie niewiele się ładuje i napięcie wskazuje 13,5-13,8v. Co mu jest?
Witam.

Drogi forumowiczu, Twój szczyt bezczelności nie zna granic widzę, w jednym z wątków zadałeś pytanie, następnie się pochwaliłeś, że uzyskałeś odpowiedź na innych forach, ale już rozwiązania nie raczyłeś podać: http://www.vw-sharan.pl/forum/showthread.php?tid=9959 więc z łaski swojej, miej na tyle honoru i pytaj dalej na tych innych forach. Zachowanie niezgodne z regulaminem forum: Prawa, obowiązki i odpowiedzialność użytkownika forum,
pkt. 7f. Jeszcze jedno takie zachowanie i będzie ban.

Pozdrawiam
Drogi moderatorze, to dawaj bana i nie próbuj straszyć boś za chudy w uszach.
Gdybyś był godzien tego "stanowiska" to byś zapytał pytanie: czemu pytam skoro problem był rozwiązany.
Ja bym odpowiedział: owszem, ale po przerwie znów wystąpił ale tym razem przyczyna leży gdzieś indziej.
Ta dzisiejsza młodzież taka płocha o delikatna..
dzisiaj zajrzałem pod maske i już wiem Tongue Wcześniej pisałem z głowy. Nie chodziło mi o zbiornik płynu chłodniczego, bo to oczywiste Tongue Mówiłem o tym z tyłu, chyba od hamulców Smile Wracając do tematu. Odkręciłem ten korek od wspomagania i tam jest miarka i musze dolac oleju, ale nie wiem jakiego.
Taki jak do skrzyn automatycznych.
czyli ATF II ? Bo taki lałem do traktora i coś mi powinno zostac Tongue
Witam jaki przepływomierz do 1.9 tdi AUY mój jest nie czytelny proszę o szybką odp po zielonym kolorze oringu podejrzewam że to bosch , pierburg ma chyba oring żółty poóżcie jaki mam założyć i o jakim numerze z góry dziękuję oto moja obecna
http://www.fotosik.pl/zdjecie/47d7b61cade109d6
Witam.

Po pierwsze, pytasz o przepływomierz, a na zdjęciu zamieszczasz sam wkład z niego wykręcony, który w oryginale nie występuje jako część zamienna tylko jako całość.
Po drugie to "coś" na zdjęciu to tandetna podróbka, która nawet nie leżała koło boscha, ktoś po prostu już zmieniał wkład i kupił najtańsze co dostał, od taka polska tradycja.
Po trzecie ten numer to prawdopodobnie F 00C 2G2 027, który już obecnie nie występuje i chyba nawet nie był od tego silnika, z tego co wiem to bosch już w ogóle nie robi samych wkładów do tego przepływomierza.
Po czwarte:
nr oryginalnego przepływomierza to: 038906461C, jeśli chodzi o sam wkład to z markowych obecnie tylko pierburg 7.22684.18.0

Pozdrawiam
Przekierowanie