Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Panowie gdzie przez neta kupujecie sprawdzonego MOTULA ;]
Oraz filtry Mann olejowe powietrza itp. nie chce kupic podrob przez neta wiec pytam o sprawdzonych ludzi ;]
Pro choice w Szczecinie. Bardzo tanio i 100 % pewny olej. Jeszcze niedawno mieli promocje na specyfica za okolo 130 zl.
Dzieki wielkie ;]
Za Specific 505.01 5W40 5L 144 płaciłem tam teraz
Tak podrozalo. W ostatnich dniach placilem taniej z przesylka bo mi sie nie chcialo gonic na Szczecin. Ale i tak jest to dobra cena bo w sklepie to po rabatach mi powiedzieli 170 za 5 litrow.
Znow ja mam przyczepke dmc 1500kg.
Czy musze miec tam opony c?
Moge od niemiaszka kupic 4 nowki za 400zl.
Ale 155/70/13 75t opona ma nosnosc 385 kg jak patrze. Ale czy moge takie zalozyc?
(18-09-2017 21:45)PabloLG napisał(a): [ -> ]Znow ja mam przyczepke dmc 1500kg.
Czy musze miec tam opony c?
Moge od niemiaszka kupic 4 nowki za 400zl.
Ale 155/70/13 75t opona ma nosnosc 385 kg jak patrze. Ale czy moge takie zalozyc?

Jaby Ci nie pasowały to chetnie rozważę zakup bo pasuja do mojego LUPO...
Moga byc bo masz dwuosiowa a 4 razy 385 to ponad 1500 kg. To jest to co mowie zawsze. Tez mam przyczepke lekka i ona ma maksymalne dmc na jakie mozna ja zarejestrowac 750 kg. Opony w niej to 400 kg bo to jednoosiowa czyli 2x400=800 kg. Przewyzszaja dmc przyczepki. Jednakze ja ja zarejestrowalem na dmc tylko 600 kg. Moge opony w niej zapodac slabsze ze tak powiem.
To chyba ja je kupie hehe Smile tak myslalem ale wolalem sie upewnic Smile
zakładał ktoś wąż intercoolera do SGA 130KM na szybko złączki , na allegro sa 2 rodzaje z zakuciem metalowym i plastikowym , ciekawi mnie czy te plastikowe wypusty nie będą sie szybko ścinać , tak jak ścina te metalowe ??
Przekierowanie