Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Ale mi nie chodzi o czujnik temp. Smile ... tylko o nr. katalogowy czujnika poziomu oleju co jest w misce Wink
Mam taki wyjety z Audi A6, wizualnie jest taki sam jak od tdi. Jesli tak to ci moge podać numery z niego.
Nie wiem czy sa takie same... potrzebuje konkretnie nr. od AUY Smile ...jutro jade za używką bo zamiennik wysypał sie na drugi dzień... i dlatego potrzebuje ten nr. Smile
Czy można dokupić i zamontować takie siatki na tylne część fotela w drugim rzędzie jak na zdj.??

[Obrazek: 824035215_7_1080x720_vw-sharan-2010-gaz-...rev002.jpg]
Miałem dzisiaj przygodę ze stacyjką, po wyciągnięciu kluczyka nie chciała się już dać przekręcić a na początku klucz nie wchodził do końca nawet, no więc laweta zawiozłem pod dom poczytałem parę tematów na forum popryskałem wd oliwką silikonową kilkanaście razy i zaczęła się kręcić ale z oporami czasami czuć że się zahacza, ale normalnie odpala. Pytanie mam czy lepiej zawczasu dorobić wkładkę lub włożyć inną czy to normalne w tych autach przez brak konserwacji itp.??
I czy w sga wyjęcie wkładki jest tak jak w innych vag że najpierw przekręcasz kluczyk wkładasz gwoździk w dziurkę i powinna wyjść bo za cholerę nie mogę wyjąc?.
Nie rozbierałem stacyjki w SGA to ńie podpowiem w vw T4 rozbierałem ale nie do końca. Nie w drobny mak.
(17-04-2016 23:11)ULTRA napisał(a): [ -> ]Czy można dokupić i zamontować takie siatki na tylne część fotela w drugim rzędzie jak na zdj.??

[Obrazek: 824035215_7_1080x720_vw-sharan-2010-gaz-...rev002.jpg]


Wygląda na samodzielny montaż.
Tak można kupić. Nie jest to samodzielny montaż. tak było w oryginale. Mam w domu takie uszkodzone plecki i z tyłu siatkę trzyma drut który siedzi za miniaturowymi zatrzaskami. Rano zrobię fotkę jak to od tyłu wygląda to wrzucę.Smile
Gdzie najczęściej zaopatrujecie się części ? szczególnie chodzi mi o tarcze i klocki hamulcowe ? może ktoś z forum zrobi dobrą ceną na komplet przód 300mm ? Wink
Mogę Ci zrobić dobre ceny, pytanie tylko ile chcesz wydać na hamulce i jakie masz preferencje?
Przekierowanie