Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Gdzie dokładnie jest zaciąg powietrza w tylnym boczku do nawiewu tyłu. Czy to jest tam gdzieś gdzie otwiera się klapkę (żeberkową) jako schowek i tak gdzieś w środku czy jest jakiś otwór jeszcze do kabiny gdzie sobie dmuchawa "zaciąga"?
Ty to nie ciagnie z dworu. Powietrze chodzi na wewn obiegu na tyle tylko.
Wiem, tylko że mam tam parę klamotów w tym "mini" schowku i się zastanawiam czy jak tam tego jest za dużo to ni ma jak to powietrze "spokojnie krążyć"?
Panowie jak nazywaja sie gumy w ktorych zamontowany jest filtr powietrza. Noe moge znalesc. Do innych marek pelno wyskakuje a do vw nie widze.
Od jakego stanu na bagnecie, komputer sygnalizuje (kontrolka na blacie) niski poziom oleju w silniku? Ostatnio zaświeciła mi sie zółta kontrolka stanu oleju, a po sprawdzeniu na bagnecie stan był w wiekszej połowie zakropkowanego obszaru. Stawiam na walniety czujnik poziomu oleju, tylko od jakiego poziomu wskazuje on niski stan?
(21-09-2017 11:42)mosfer napisał(a): [ -> ]Od jakego stanu na bagnecie, komputer sygnalizuje (kontrolka na blacie) niski poziom oleju w silniku? Ostatnio zaświeciła mi sie zółta kontrolka stanu oleju, a po sprawdzeniu na bagnecie stan był w wiekszej połowie zakropkowanego obszaru. Stawiam na walniety czujnik poziomu oleju, tylko od jakiego poziomu wskazuje on niski stan?

A czy to przypadkiem nie jest kontrolka ciśnienia oleju, a nie poziomu? Coś mi tak z tyłu głowy dzwoni.
Zolta to od niskiego poziomu oleju. Czerwona to brak cisnienia. Oczewiscie zapala sie zolta jak jest ponizej min na bagnecie.
Wydaje mi sie ze jest to kontrolka od poziomu oleju (koloru zółtego). Kiedy tylko otworze i zamkne maske bez dolewania oleju to znika i pojawia sie po 100km.
Dokładnie tak jest, miałem taki przypadek, otwarcie maski jest rejestrowane poprzez wyłącznik krańcowy i traktowane przeć ecu jako dolanie. Jeśli faktycznie nie nastąpiło po ok 100 km kontrolka zapala się ponownie.
(20-09-2017 12:22)PabloLG napisał(a): [ -> ]Panowie jak nazywaja sie gumy w ktorych zamontowany jest filtr powietrza. Noe moge znalesc. Do innych marek pelno wyskakuje a do vw nie widze.

No panowie pomozecie? Te gumy w karoserii w ktorych oparty jest caly filtr powietrza
Przekierowanie