Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
z doświadczenia wiem że elementy o tym samym kodzie lakieru mogą się różnić odcieniem zależy to od tego czy to seat ford czy vw w której fabryce składany a nawet od rocznika były fordy malowane ciemniejszym lakierem bezbarwnym i po założeniu np zderzaka lub drzwi element był jaśniejszy porządny lakiernik zmierzy ci odcień lakieru na aucie spektrometrem dobierze kolor idealnie tak że nie trzeba będzie cieniować drzwi na szrotach leżą jedne na drugich prawie każde mają wgniotki albo pozdzierane krawędzie od układania jeżeli koniecznie chcesz kupić gotowe drzwi to moja rada poszukaj kogoś kto ma całe auto na części i pojedź sam sobie je wykręć na miejscu załóż do auta to są bodajże 2 śrubki i kostka jak będzie grało to wrócisz ze starymi w bagażniku a jak nie to tylko droga w plecy i trochę czasu bo poco malować coś co miało być bez malowania
Dziekuje za podpowiedzi związane z rorządem operacja sie udała, synchronizacja jest na poziomie -0.6/-1.0 wiec chyba nie ma co poprawiac, poprzednia byla 0.0/-0.6
Dzięki wielkie za podpowiedzi. Widzę z waszych doświadczeń, że jednak bez lakierowania się nie obejdzie Undecided . Zresztą to samo powiedział mi lakiernik, że nawet jeśli zdobędę drzwi w idealnym stanie to jeśli sam ich nie odbiorę to na 100% ulegną uszkodzeniu przy transporcie. Tak czy tak wizyta w lakierni mnie niestety nie minie Sad

Na wszelki wypadek jeszcze zamieszczam, w dziale giełda posta ws. kupna Wink
Witam czy mial by ktos VCDS Lite pelna wersje ???
lub jesli jest sposob cracka to czy ktos pomoze???
bo nic nie moge zrobic praktycznie
Możecie podać namiary na osobę która sprzedaje części używane do Sharana ?
ten gości ma dużo części jak nie wszystkie do sga http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=3366327
(03-03-2017 21:49)mati667 napisał(a): [ -> ]ten gości ma dużo części jak nie wszystkie do sga http://allegro.pl/listing/user/listing.p...id=3366327

dokładnie tylko u niego biorę ,zawsze jadę i co chcę dostaję ,Pan Wojtek wie co sprzedaje i nigdy nie miałem z nim problemu,z czystym sumieniem mogę polecić
szybkie pytanie Tongue Przycina mi sie lekko wspomaganie, więc sprawdziłem naciąg paska. Tylko który napędza pompe wspomagania ? Ten szeroki, co alternator, czy ten wąski poniżej ? Bo ten wąski jest lekko przy luźny. Jeśli to ten wąski to od góry go naciagne ? Bo jakoś ciasno tam jest i wydaje mi sie, że musiałbym od spodu
ten waski pasek jelsi mnie pamiec nie myli. Jest napinanie srubą. Jedna luzujesz a druga napinasz.
dzięki za odpowiedź. Musze sie wybrac do kumpla na kanał, bo chyba jednak od góry nie dam rady Tongue A jeszcze jaki i gdzie dolac olej do wspomagania ? To jest ten zbiornik za akumulatorem w strone zegarów ?
Przekierowanie