Forum VW SHARAN, FORD GALAXY, SEAT ALHAMBRA

Pełna wersja: Szybkie pytania - Szybkie odpowiedzi
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
(05-01-2018 00:43)Sianko napisał(a): [ -> ]Siemanko, co moze byc powodem powracajacego "Service" oleju po usunieciu co jakies 10 20 km sie pojawia spowrotem olej i filter zmieniam co 10-12tysiecy na 10w-40 liqui moly nie oszczedzam na waznych rzeczach macie jakies pomysly ?
Podłącz komputer i skasuj odpowiedni serwis. Masz kilka serwisów. Nie tylko serwis olejowy.
Własnie w tym problem ze usuwalem wszystkie kompem i powraca znow nie mam bladego pojecia czemu
Sprawdź jak masz ustawione serwisy. Może masz jakiś krótki interwał ustawiony pomiędzy serwisami lub skasowałeś serwis a go nie zapisałeś? Ciężko powiedzieć.
Witam.

Zresetuj wszystkie serwisy i ustaw od nowa, w najgorszym wypadku masz uszkodzone zegary. Kiedyś w Seat-ach, nie koniecznie Alhambrach, zdarzało się, że zegary wariowały z interwałem "service", mimo że ktoś serwisował auto i tylko vas-em było to ustawiane/zerowane ale oficjalnie chyba nigdy nie stanęło na tym, że to wina sprzętu diagnostycznego tylko, że wina zegarów.

Pozdrawiam
Witam koledzy. Potrzebuję szybkiej odpowiedzi. Czy są różnice między kształtem drzwi sharana z 2000r. a sharana z 2003r.
Witam.

Drzwi, jako drzwi są chyba takie same, różnią się natomiast oczywiście tapicerką wewnętrzną i jej mocowaniem i listwami, klamkami zewnętrznymi. Jest gdzieś temat na forum o tym, poszukaj.

Pozdrawiam
Od 2000 do 2009 roku były te same. Te przedliftowe chyba nawet miały jakieś znikome różnice.
Cześć chciałbym kupić sharana (przedlift) i mam dwa małe pytania:
Co lepsze 1.9TDi 110km czy 2.0 + LPG?
I co do tego pierwszego - jak siądzie sprzęgło to można bez problemu wsadzić jednomas i nie będzie problemu?
kolego ja mam 110 km , sprzegło zmieniałem na jednomas valeo , zrobiłem już 45.000 i jest wszystko jak najbardziej oki , powiem ci że po zmianie z dwumasy nie zauważyłem zadnej różnicy w pracy silnika i ogólnie w jeżdzie , dieselek 110 km to naprawdę udany silnik
jak będziesz szukał to nie upieraj się czasem tylko na szarana , bo wiadomo że sharan , galaxy i alhambra to wszystko jeden h.j , w takich starych już autkach ważne tylko przy zakupie jaki stan
To super. Najbardziej mi się podoba z wyglądu Alhambra, ale nie będę po marce szukał jak mówisz. A po za tym to ten silnik ma turbinę ze zmienną fazą geometrii? Jak z jej awaryjnością?
Przekierowanie